Zobacz temat - [R75] Problem z szybami
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Problem z szybami

bys - Pon Paź 01, 2007 14:38
Temat postu: [R75] Problem z szybami
Witam
Już raz pisałem ze mam problem z zamykaniem szyb z kluczyka,jak i z pilota (wogóle to nie działa).Z tego co wiem to w R75 standard.
Jeśli ktoś może mi coś napisać o tym to wielkie dzięki

giewu - Pon Paź 01, 2007 14:48


--------------------------------------------------
dopisek od moderatora:
bys poprawiłem za Ciebie temat :twisted:
a wystarczyło przeczytać TO i się zastosować :wink:
--------------------------------------------------

sTERYD - Pon Paź 01, 2007 14:50

Znaczy się chodzi Ci o samoczynne domykanie szyb po zamknięciu samochodu :?: :???:
A działało Ci to kiedyś :?:
Może jest wyłączone w opcjach komputera pokładowego :???:

riki - Pon Paź 01, 2007 14:58

sTERYD napisał/a:
samoczynne domykanie szyb po zamknięciu samochodu
A działało Ci to kiedyś
Może jest wyłączone w opcjach komputera pokładowego


W komputerze pokładowym R75 chyba nie ma takiej opcji.
(mogę się mylić)

Marian_K - Pon Paź 01, 2007 15:02

bys napisał/a:
Z tego co wiem to w R75 standard.
Według mojej wiedzy nigdy i w żadnym R75 nie było takiego bajeru....

Pozdrawiam!

sTERYD - Pon Paź 01, 2007 15:03

Najlepiej by było jakby się PHJOWI wypowiedział
PHJOWI - Pon Paź 01, 2007 21:36

fabrycznie nie ma tego domykania szyb, brak opcji.
bys - Wto Paź 09, 2007 12:36

nigdy to mi nie chodziło.
wygląda na to ze sprzedający przesadził w zachwalaniu tego roverka,no cóż w jeździe to nie przeszkadza
pozdrawiam

Kris - Pon Paź 15, 2007 20:21

ostatnio doczytałem że (choć to delikatnie po za tematem) w R75 jest tak że jak kliknę otwieranie szyb to otwierają się do końca po jednym kliku, nie działało mi to, kolega w avensisie miał tak że żeby to uaktywnić trzeba było przytrzymać chwilę przełącznik szyby pasażera w pozycji na max open i to samo na max close, zastosowałem to nie wiadomo z jakiego powodu w moim R i działa :P to auto mnie zaskakuje :)
ernesto - Pon Paź 15, 2007 22:13

Kris napisał/a:
ostatnio doczytałem że (choć to delikatnie po za tematem) w R75 jest tak że jak kliknę otwieranie szyb to otwierają się do końca po jednym kliku, nie działało mi to, kolega w avensisie miał tak że żeby to uaktywnić trzeba było przytrzymać chwilę przełącznik szyby pasażera w pozycji na max open i to samo na max close, zastosowałem to nie wiadomo z jakiego powodu w moim R i działa :P to auto mnie zaskakuje :)


Haha Kris - ja mialem tak samo.. :mrgreen:
jak go kupilem i wracalem z kolega, to narzekal: "eee...lipa, nie masz takiego czegos, ze jak nacisne raz - to szyba leci na dol.."
Hehe..pomyslalem sobie "nie mam..?" jak tylko zajechalem to zacząłem kombinowac - i to zalezy od tego jak nacisne przycisk. Jak raz i szybko - leci do samego dołu. A jak przytrzymam choć pol sekundy - otwiera sie tyle ile chcę. Taka prosta sprawa jak w wiekszosci samochodow tej klasy - ale jak cieszy jak znajdziesz...
W ten sam dzien mu jechałem pokazać... :mrgreen:

Marian_K - Pon Paź 15, 2007 22:25

Cytat:
W ten sam dzien mu jechałem pokazać...
He, he - to sobie jeszcze trochę pojeździcie (w miarę "odkrywania" tajemnic auta) :mrgreen: .

Pozdrawiam radosnych roverkowiczów!