Zobacz temat - [R216 coupe r97 kanciasty] Przewody wysokiego napięcia
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover 200/400 lata 92-95 (kanciak)
oraz Rover 200 coupe/cabrio i Rover 400 tourer - [R216 coupe r97 kanciasty] Przewody wysokiego napięcia


kerys - Pią Paź 05, 2007 20:28
Temat postu: [R216 coupe r97 kanciasty] Przewody wysokiego napięcia
Proszę was bardzo o udzielenie takiej oto informacji jaka może być cena przewodów wysokiego napięcia oraz cena roboty oraz czy wymian samych przewodów wystarczy.
Objaw jest taki po myciu samochodu niemożna było go zapalić ja kręcę a on nic ale po kilku próbach udało się odpalić ale zaczęło silnikiem targać czyli tak jak by co kilka obrotów na jednym z cylindrów był brak spalania po pewnym czasie jak się zagrzał to zaczął równiej pracować ale podczas przyśpieszania czuć ze coś przerywa lub traci moc. Jak powoli dodaję gazu to w miarę normalnie jedzie pojechałem do mechanika i on odkręcił świece i stwierdził że silnik jest zalany bo na przewodach jest przebicie. :cry:

sTERYD - Nie Paź 07, 2007 22:00

na pewno nie zaszkodzi w komplecie wymienić kopułkę i palec,
koszt to przewody 100-150 kopułka i palec max 100

warto by było jeszcze uszczelnić cewkę ;)

cena roboty to nie wiem, nigdy mi jeszcze nie przyszło do głowy, żeby oddawać na wymianę przewodów do warsztatu :???: to jest 5 minut roboty :cool:

7Tomi - Pon Paź 08, 2007 19:31
Temat postu: Re: [R216 coupe r97 kanciasty] Przewody wysokiego napięcia
kerys napisał/a:
Proszę was bardzo o udzielenie takiej oto informacji jaka może być cena przewodów wysokiego napięcia oraz cena roboty oraz czy wymian samych przewodów wystarczy.
Objaw jest taki po myciu samochodu niemożna było go zapalić ja kręcę a on nic ale po kilku próbach udało się odpalić ale zaczęło silnikiem targać czyli tak jak by co kilka obrotów na jednym z cylindrów był brak spalania po pewnym czasie jak się zagrzał to zaczął równiej pracować ale podczas przyśpieszania czuć ze coś przerywa lub traci moc. Jak powoli dodaję gazu to w miarę normalnie jedzie pojechałem do mechanika i on odkręcił świece i stwierdził że silnik jest zalany bo na przewodach jest przebicie. :cry:


Normalne zachowanie po myciu silnika :D
Nie wiem jaki masz silnik ale podejrzewam, że w tym roczniku to pewnie Kseria.
Do 1.6 komplet przewody, kopułka i palec dokładnie 200zł.