Zobacz temat - [R200] Elektryczne sterowanie lusterek nie działa
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200] Elektryczne sterowanie lusterek nie działa

ploomy - Pon Paź 22, 2007 13:45
Temat postu: [R200] Elektryczne sterowanie lusterek nie działa
Co może być przyczyną awarii opisanej w temacie? Podobno przed sprzedażą ten element działał bez zarzutu - u mnie jakoś zastrajkował. Całkowite zero reakcji na poruszanie joystickiem. Po przeczytaniu paru postów doszedłem do wniosku że przyczyna może być dwojakiego rodzaju: albo zdechły silniczki (ale dwa naraz?) albo jak to zwykle bywa gdzieś zaśniedziały styki. Szkoda tylko że nie za bardzo wiem jak to ugryźć. Może ktoś miał podobne "atrakcje" u siebie?
MaReK - Pon Paź 22, 2007 13:53

NIe. Kulka w joysticku sie wytarla prawdopodobnie. Sprobuj go otworzyc delikatnie, pisknac jakims specyfikem do stykow i zlozyc... jak nei zadziala to szukaj sobie nowego yoj'a.

Pozdrawiam,

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 13:54 ]
A no i rzecz jasna sprawdzilbym jakis bezpiecznik ;)

[ Dodano: Pon Paź 22, 2007 13:54 ]
Mozesz wieczorem podjechac na Tarchomin ;) To podmienimy z Joyem Violli i sprawdzimy czy dziala... pozdrawiam.

kolin - Pon Paź 22, 2007 13:55

Mi po myciu samochodu siadły lusterka...diagnoza szybka Bezpiecznik...drugim razem jak myłem wszystko ok... :mrgreen: sprawdź najpierw bezpieczniki
ploomy - Pon Paź 22, 2007 19:16

Okij. Popróbuję najpierw z bezpiecznikiem a jeśli to nie zadziała to pozostaje joyek do rozebrania. Dzięki Marek za zaproszenie, na razie powalcze sam, ale jeśli się nie uda to być może skorzystam.