Zobacz temat - [R620] Pompa sprzęgła
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Pompa sprzęgła

Lodzia - Pon Paź 22, 2007 19:49
Temat postu: [R620] Pompa sprzęgła
Witam. Padła mi pompa sprzęgła w moim roverku. Wiem że mają taka w tomateam. Może ktoś sie orientuje gdzie oni maja swoją siedzibe to może bym odebrał ją osobiście gdyż samochody z mojej firmy śmigaja po całym kraju
thef - Pon Paź 22, 2007 19:58

Najlepiej zadzwoń do Tomiego i się z nim osobiście dogadaj. Telefon znajdziesz na stronie sklepu w dziale kontakt.

No i popraw temat, bo troszkę niezgodny z zasadami kącika ;)

Lodzia - Pon Paź 22, 2007 20:05

Czasami myślę że dodzwonienie się do tomateam graniczy z cudem
thef - Pon Paź 22, 2007 20:11

No może nie zawsze się uda, ale trzeba mieć cierpliwość. Na gg też można Tomiego złapać. PS>Dysponuję adresem Tomiego, ale bez jego zgody nie chcę rozpowszechniać.
Marti - Pon Paź 22, 2007 20:19

Taką pompę dostaniesz w Poznaniu w Japomoto bez problemu.
piter34 - Wto Paź 23, 2007 12:00

Lodzia napisał/a:
Czasami myślę że dodzwonienie się do tomateam graniczy z cudem

Wg mojej wiedzy ostatnio sytuacja w TomaTeam uległa zmianie i dodzwonienie nie graniczy już z cudem. ;-)

funfel - Wto Lut 02, 2010 19:30

Nie będe zakładał nowego tematu więc napisze w tym.
Szykuje sie do wymiany pompy sprzęgła poraz drugi ( pierwszy 2 lata temu) i zastanawiam sie czy nie lepiej kupic reperatury. Podczas ostatniej wymiany mechanik powiedzial ze wystarczylo kupic same uszczelki, wiec teraz nie wiem czy kupic pompe sprzęgła za 200zł czy reperatury za 20zł ? Poprzednia pompa leży mi w szawce, wiec moze wystarczy tylko podmienic uszczelki i bedzie śmigać ?

Bylem dzisiaj zeby odpowietrzyc sprzęgło, lecz za ch* sie nie dało. Przyczyną niby jest pompa sprzęgła.Mechanik mi dzisiaj mowil ze może byc coś też ze sprężyną, bo pedał dziwnie odbija(jak juz odbije) wiec jak to sprężyna to bede mial z poprzedniej pompki i sie podmieni..
Co o tym myślicie?

I jeszcze jedno pytanie odnośnie pompy:
Zeby wymienić uszczelki trzeba wyciągać pompę sprzegła? czy mozna jakos wymienic bez wyciągania?