Zobacz temat - [R400] Zawieszenie - tylna piasta
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R400] Zawieszenie - tylna piasta

zerard - Nie Paź 28, 2007 18:41
Temat postu: [R400] Zawieszenie - tylna piasta
Witaski mam taki problemik iż będe musiał wymienić piaste rover 400 w tylnim kole.I mam pytanie czy znacie jakiś sklep internetowy,lub sklep w okolicy zielonej góry z rozsądnymi cenami będe wdzięczny za pomoc,z tego co wyszukałem to ceny mnie przeraziły piasta na koło z abs to min kosz 328zł max 500zł :bezradny: :istny szooook.
Brt - Nie Paź 28, 2007 18:57

temat popraw TEMAT !! !! popatrz jak wygladają inne w tym dziale, czy to nie wydało Ci się dziwne :| patrz zasady kącika

Patrzyłeś tu: http://www.tomateam.pl/sklep/index.php najlepiej zapytaj mailem lub tel.

przemo285 - Nie Paź 28, 2007 19:15

Kup sobie od hondy bez ABS i przebij zębatke (wianek) od ABS
Lechos - Nie Paź 28, 2007 20:22

w nowej soli jest sklepik , ceny okolo 30% tansze niz w innych sklepach , prowadza tez sprzedaz wysylkowa, pelny asortyment, zawsze tam kupuje czesci do roverka, zamawiasz i z reguly towar jest na drugi dzien. Zadzwon i sie wszystkiego dowiesz.
zerard - Nie Paź 28, 2007 21:29

Brt napisał/a:
temat popraw TEMAT !! !! popatrz jak wygladają inne w tym dziale, czy to nie wydało Ci się dziwne :| patrz zasady kącika

Patrzyłeś tu: http://www.tomateam.pl/sklep/index.php najlepiej zapytaj mailem lub tel.
Jasne ale 328zł to cena jest z kosmosu.
Brt - Nie Paź 28, 2007 22:04

Ale tematu nie poprawiłeś :sad: dlaczego?? :???: Dostajesz ostrzeżenie za ignorowanie upomnień administracji forum.
Może też zapytasz, Tomi ma często większy asprtyment niż to co na stronie. Spróbuj w takim razie też w sklepie podanym przez Lechosa. Zawsze w grę wchodzi też używka. Powodzenia.

wolarz - Nie Paź 28, 2007 23:38

Witaj!
Ja też po wymianie - łożysko zaczęło mi huczeć (tydzień po Szumiradzie :evil: )
No i tańszych piast chyba nie uda się znaleźć :evil:
Dobra wiadomość to koszt wymiany 50zł :twisted:

Wazzabii - Nie Paź 28, 2007 23:41

tego sie nie wymienia co 1000km tylko co 100tys? nawet rzadziej...
jak na moje to nie jest to drogia czesc

przykladowo poszuka silnika do Renault Safrane kosztuje kolo 370zl i to zamiennik, oryginalna cos kolo 470zl. A sa 3 ;)


wiec nie pekaj, ja mam 19 lat, przychod w ciagu roku akademickiego rowny 0zl a daje rade :mrgreen: