Zobacz temat - [R211 1.1 '99] PROBLEM Z OBROTAMI
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R211 1.1 '99] PROBLEM Z OBROTAMI

manthis - Pon Gru 10, 2007 20:12
Temat postu: [R211 1.1 '99] PROBLEM Z OBROTAMI
Witam, kupiłem nie dawno Rovera 211 i mam problem z obrotami im bardziej rozgrzany silnik tym na wyższe obroty wskakuje. Po przejechaniu kilkunastu kilometrów ok. 15-20 zamiast spokojnie pracować wskakuje na 2,5 tyś. -masakra. Do komputera go nie podłączalem bo żadnego mechanika z komputerem w okolicy nie znalazłem i od razu moje pytanie co to może być?? I czy zna ktoś albo słyszał o mechaniku w okolicy LEGNICY -który posiada komputer do podłączenia tego roverka???
Pozdrawiam i z góry dziekuję za pomoc

[ Komentarz dodany przez: thef: Pon Gru 10, 2007 20:22 ]
Proszę przeczytać zasady kącika i poprawić temat

maciej - Wto Gru 11, 2007 09:24

Przeczytaj zasady tego kącika i zmień temat na zgodny z nimi (użyj przycisku "Edytuj" przy pierwszym poście w tym temacie) - to pozwoli łatwiej znaleźć Twój temat osobom znającym się na Twoim modelu - niektórzy zaglądają tylko do tematów dotyczących modelu, na którym się znają.
Poszukaj informacji o mechaniku Gawinie z Wrocławia i podjedź do niego - daleko nie masz, a to chyba najlepszy Roverkowy mechanik w Twojej okolicy.

piter34 - Wto Gru 11, 2007 16:45

manthis, Twój problem opisano w technicznym FAQ.
arturky - Wto Gru 11, 2007 19:26

Wyczyść przepustnicę miękką szmatką, odkręcając uprzednio gumową rurę idącą od filtra powietrza... :smile: