Zobacz temat - [R75] Silnik i skrzynia głośno chodzi
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Silnik i skrzynia głośno chodzi

MarcinRad - Wto Gru 11, 2007 09:29
Temat postu: [R75] Silnik i skrzynia głośno chodzi
Hmm mam jeszcze jedno pytanko jak moje KV6 jest zimne to silnik chodzi głośno i skrzynia automatyczna. Jak silnik pochodzi z 1 minute skrzynia cichnie do zera. A silnik jak sie nagrzeje. Czy to normalne ?? ? Od kupna tak jest. Zrobiłem roverkiem 5 tysięcy od kupna i mam tylko jak narazie tylną piastę do wymiany ale kolega Argail już poratował. Pozdrawiam.

[ Dodano: Wto Gru 11, 2007 09:30 ]
Jeszcze jedno przeciągam zakładanie instalki gazowej ile sie da:) Może uda się bez niej :) Mam jeszcze poldka 1.4 na gaz wrazie braku kaski:) Swoją drogą to ten poldek to potwór heheh:)

PHJOWI - Wto Gru 11, 2007 10:17

może poprostu trzeba wymienić oleje jeśli głośniej chodzi, wiadomo że silnik jak jest zimny to odpala ssanie.
MarcinRad - Wto Gru 11, 2007 11:53

W silniku zmieniony po kupnie. Aż tak się nieprzejmuje tylko pytam jak się inne 2.5 KV6 w automatach zachowują :) Jeśli chodzi o autoamt to masz racje najwyższa pora. Ale dopieo w styczniu.
thef - Wto Gru 11, 2007 11:56

Marcin, zadawaj takie pytania w dziale "Usterki i porady techniczne", bo ten temat to się już chyba dawno wyczerpał ;) . Zresztą gwarantuję CI, że w tamtym kąciku dostaniesz więcej odpowiedzi.
romans - Wto Gru 11, 2007 14:12

A jak z rozrządem. Po kupnie wymienileś?
Acha. Jeszcze jedno. Jak to skrzynia autom glosno chodzi? Jak to brzmi?

MarcinRad - Wto Gru 11, 2007 18:53

Metaliczne brzęczenie przez pierwsze 40 sekund do minuty i koniec później błoga cicha nawet żebym tysias kilosów zrobił.
MarcinRad - Sob Sty 12, 2008 00:39

Hmm ktoś coś wie ?? ??