Zobacz temat - [R all] Warsztat we Wrocku...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Wszystkie (Wszystkie modele marki Rover i MG) - [R all] Warsztat we Wrocku...

zumi - Wto Gru 11, 2007 20:37
Temat postu: [R all] Warsztat we Wrocku...
Mam do wymiany pompę wody w moim Roverku. Wiem, wiem, że jak we Wrocławiu to tylko do Gawina, ale chłop jest ostatnio strasznie zarobiony. Dajcie namiary na jakiś inny dobry i sprawdzony warsztat. Jak oceniacie "AUTO SERWIS KAZIMIERZ TUREK" na ul. Buforowej ?
walkie - Wto Gru 11, 2007 20:59

Kazio ZTCW to blacharkę robi a nie w mechanice grzebie. U Gawina możesz to robić. Wprawdzie Gawin ma trochę ostatnio młyn ale są jeszcze inni w warsztacie. :) Podjedz, zagadaj. Mnie w Roverku nie tylko Gawin grzebie ale także jego współpracownicy. :)
zumi - Czw Gru 13, 2007 16:42

walkie napisał/a:
Kazio ZTCW to blacharkę robi a nie w mechanice grzebie. U Gawina możesz to robić. Wprawdzie Gawin ma trochę ostatnio młyn ale są jeszcze inni w warsztacie. :) Podjedz, zagadaj. Mnie w Roverku nie tylko Gawin grzebie ale także jego współpracownicy. :)

Niestety Gawin się rozchorował i nie będzie go przez najbliższe dni :sad: . Może jednak ktoś poleci jakiś inny warsztat. Muszę zdążyć do świąt :neutral: .

walkie - Pią Gru 14, 2007 09:13

zumi, ale Gawin nie prowadzi sam tego warsztatu, on tam pracuje.. mozesz podjechac i ktos inny Ci zajrzy.