Zobacz temat - [R600] Ile litrów rezerwy ma bak mojego roverka?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Ile litrów rezerwy ma bak mojego roverka?

shrequ - Wto Gru 11, 2007 23:44
Temat postu: [R600] Ile litrów rezerwy ma bak mojego roverka?
Witam!

Jestem tu nowy, bo co dopiero nabyłem mojego 620 SDi z 1995 roku i będąc bardzo zadowolonym z zakupu człowieczkiem, mam pytanie: ile litrów rezewy ma bak tego pojazdu?
Spalanie mi na trasie wyszło 6,35 litra około, więc chyba ok, zważywszy, że miejscami depnąłem mu trochę ;) ale ciekaw jestem, czy ktoś wie coś takowego,
pozdrawiam

Shrequ

ROVERO: Zapoznaj się z regulaminem i zasadami forum. Następnie popraw temat na zgodny z zasadami kącika "usterki i porady techniczne'

piter34 - Sro Gru 12, 2007 10:16

Witaj shrequ,
Rezerwa w Twoim modelu to 9 litrów.

shrequ - Sro Gru 12, 2007 19:42
Temat postu: Rezerwa
Wielkie dzięki, teraz wiem, że jeszcze długo można jechać, jak już paskud zaświeci.
Pozdrawiam
Shrequ

DEBEC - Sro Gru 12, 2007 19:47

Nie przesadzałbym z tą długością. Weź pod uwagę, że przez wszystkie lata eksploatacji mogło się nazbierać sporo mułu w zbiorniku i jak ci to zasie to tylko kłopoty. Lepiej jak się zaświeci to tankować i nie kusić losu.
mcteusz - Sro Gru 12, 2007 21:59

Ten temat już chyba nawet gdzieś był. A ja u siebie jak sprawdzałem to od momentu gdy w ogóle kontrolka się zapszczyła zrobiłem jeszcze 140km(po mieście) aż stanął. A spalanie po mieście to jakieś 6,5l/100km. Więc obliczenia dają 9,1l.... :D