Zobacz temat - [R75] Przednia maska
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Przednia maska

bobiksz - Sob Gru 22, 2007 22:29
Temat postu: [R75] Przednia maska
witam serdecznie wszystkich.
Mianowicie mam problem z otwarciem przedniej maski w roverze 75 ciagnac za ciegno z linki z maski tak jakby cos strzelilo i tylko z jednej strony maska jest otwarta a z drugiej jakby zamknieta.patrzylem na linke nie jest zerwana jak moge teraz otworzyc maske prosze o pomoc.z gory dziekuje

Spyder - Sob Gru 22, 2007 22:52

Postaraj sie pociągnąć za samą linke nie za rączke może maska sie otworzy. Czasami pancerz lubi zleciec z blokad (umnie tak kiedyś było) pociągłem mocnej za samą linke i maska sie otworzyła następnie poprawiłem linke i problem znikł.

Pozdrawiam.

piotrek79 - Sob Gru 22, 2007 23:59

Sprawdź czy nie masz przekręconej linki. Uchwyt za który ciągniesz nie jest do góry nogami.
rovero - Nie Gru 23, 2007 06:58

POPRAW TEMAT NA ZGODNY Z ZASADAMI KĄCIKA "USTERKI I PORADY TECHNICZNE"
przemo285 - Nie Gru 23, 2007 11:13

Bardzo często się zdarza w Roverze 75 ,że wychacza się linka w miejscu łączenia w tej czarnej kostce pod maską , w takiej sytuacji można się ratować wyciągając z lewego przedniego nadkola zaślepkę tą przez którą wymieniamy żarówkę i jak sięgnie się ręką to można dojść do tego łączenia i pociągnąć - za tą część oczywiście z dwoma linkami (w razie problemu można zdjąć lewe przdnie koło) ale i bez tego można to zrobić. :wink: