Zobacz temat - Nowy się wita!
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Nowy się wita!

krzyk - Pią Sty 04, 2008 19:58
Temat postu: Nowy się wita!
Witam wszystkich Zacnych posiadaczy Roverów!

Od kilku tygodni "choruję" na Rovera 75 w wersji diesel. Powiększyła mi się rodzina i czas zmienić auto na jakieś spełniające wymagania wszystkich domowników.

Niestety aby kupić taki sprzęt zmuszony jestem sprzedać mój motocykl (co właśnie czynię), dlatego zależy mi na kupnie dobrego, sprawdzonego samochodu.

Anonsuję się już wam Panowie, za kilka tygodni będę w posiadaniu odpowiedniej gotówki (około 37-40 tys), które chciałbym przeznaczyć na 75, która mnie nie zawiedzie, dlatego lekko będę was męczył odnośnie opinii, zdjęć itd.:)

Miło mi zawitać na forum i przyjemnego weekendu!

MaReK - Pią Sty 04, 2008 20:24

Witaj, moze lepiej MG ZT-T - dla rodziny bardziej funkcjonalny taki kombiaczek :)
krzyk - Sob Sty 05, 2008 09:11

MaReK napisał/a:
Witaj, moze lepiej MG ZT-T - dla rodziny bardziej funkcjonalny taki kombiaczek :)


Wersja kombi to moim zdaniem profanacja tego samochodu:) 75 jest o wiele ładniejsza od wersji MG ZT ale trudno będzie mi znaleźć dobry sprzęt ze skóra itd. Ewentualnie biorę pod uwagę MG ZT w wersji sedan.

Znowu tak licznej rodziny nie mam, raptem jeden brzdąc.

alfredbba - Sob Sty 05, 2008 11:23

Pozdrawiam!

Życzę udanego zakupu!

Do zobaczenia na bielskich ulicach!

MaReK - Sob Sty 05, 2008 12:34

ZT jest dlugie... ale... miejsca z tylu to ma niewiele ;)
Wersja kombii nie jest wcale taka profanacja tego stwora... gdyby mi sie trafila taka wersja ZT-T jak mam swoja, to bym bral ;D

piter34 - Pon Sty 07, 2008 15:08

krzyk napisał/a:
Wersja kombi to moim zdaniem profanacja tego samochodu:)

Zmienisz zdanie jak się nie będziesz mógł zapakować do sedana z dwiema walizkami i wózkiem dziecięcym :)