Zobacz temat - [R620] Problem z centralnym zamkiem.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Problem z centralnym zamkiem.

bonzo-ok - Sro Sty 09, 2008 18:27
Temat postu: [R620] Problem z centralnym zamkiem.
Mam problem z centralnym zamkiem w moim roverku - mianowicie kiedy mam kluczyki w stacyjce i zamknę drzwi kierowcy to zamykają się wszystkie drzwi. Istnieje niebezpieczeństwo , że zatrzasnę jedyny komplet kluczyków w środku auta. Sprawa była poruszana na forum ale odpowiedź była jedna: coś z siłownikiem. Według mnie mam siłowniki centralnego w porządku - działają wszystkie drzwi. Proszę o pomoc w tej sprawie, czytałem kiedyś, że może istnieć jakaś sekwencja, którą trzeba wklepać na pilocie żeby to wyłączyć ( mam czarnego pilota z zielona diodą i dwoma przyciskami). Proszę o pomoc.
ADAM1 - Sro Sty 09, 2008 19:32

Na moje oko, to ktos gzebal przy instalacji i zamontowal sobie automatyczne zamykanie/zaryglowanie drzwi. Widzialem juz cos takiego.
Zobacz , czy przy centralce nie ma jakis obcych przewodow

bonzo-ok napisał/a:
Istnieje niebezpieczeństwo , że zatrzasnę jedyny komplet kluczyków w środku auta


Trzeba sobie zapasowe dorobic, bo moze byc problem

bonzo-ok napisał/a:
czytałem kiedyś, że może istnieć jakaś sekwencja, którą trzeba wklepać na pilocie żeby to wyłączyć


Nie bylo takiej opcji w R600

bonzo-ok napisał/a:
mam czarnego pilota z zielona diodą i dwoma przyciskami


Radiowy, VALEO, a w obrotomierzu masz znaczek klucza(immo), a dioda raz swieci na zielono, a raz na czerwono w zaleznosci od wciskanego guzika... ale to i tak nic nie daje. Szukaj problemu w dolozonych urzadzeniach

Ps
Auto sprowadziles z zagranicy, czy kupiles w kraju

bonzo-ok - Sro Sty 09, 2008 20:01
Temat postu: Dziwne.
Ja autko kupiłem w kraju, poprzedni właściciel go sprowadził, ale mówił, że od początku tak było. Samochód sprowadzony z Holandii. Dziwna sprawa ale ta Lampka co mówisz, że świeci raz na zielono a raz na czerwono nigdy nie świeciła mi na czerwono.
marthinez - Sro Sty 09, 2008 20:48

bonzo-ok napisał/a:
e świeci raz na zielono a raz na czerwono nigdy nie świeciła mi na czerwono.

Na zielono swieci jak otwierasz, a na czerwono jak zamykasz auto.