Zobacz temat - [220SDI] Tasma AIR-BAG wymiana -czy bedzie pasowac...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [220SDI] Tasma AIR-BAG wymiana -czy bedzie pasowac...

wesyl - Czw Sty 10, 2008 17:01
Temat postu: [220SDI] Tasma AIR-BAG wymiana -czy bedzie pasowac...
Witam, mam do wymiany tasme AIR-BAG teraz musze kupic jakas lecz jak uslyszlame ze za nowa wolaja sobie 800-900zl to zaczelem szukac uzywanej i znalazlem http://moto.allegro.pl/it...er_200_400.html
Czy ona bedzie napewno pasowac na 100%? moze ktos wymienial lub sie bawil przy tym i podpowie czy ona bedzie pasowac. Pozdrawiam

Paul - Czw Sty 10, 2008 20:32

:hm: Jakbyś podał więcej danych (np. w profilu), jak rocznik itp. to byłyby większe szanse na odpowiedź.

Jest 99% pewności, że taśma od tego samego modelu z Twojego rocznika będzie pasowała. Pytanie tylko, czy będzie sprawna? Spróbuj zastrzec możliwość zwrotu albo wymiany w razie czego :P
Ze zdjęć z tej aukcji nic nie wynika - lepiej sprawdź nr części na swojej taśmie i zarządaj z takim samym numerem :D

wesyl - Czw Sty 10, 2008 22:05

odnosnie gwarancji to jest tak ze koles napisal zeby przeczytac "omnie" i tam jest ze daje 14 dni na to zeby sprawdzic sprzet. A ja niezabardzo sprawdze numerow na tasmie bo raz ze niemam czasu, dwa ze sam tego nierozbieram tylko mechanik.
patryk214 - Pią Sty 11, 2008 09:31

mam taką tasme za 60 zł z przesyłką wysłałem ci dokładne foto na PW ale niewiem czy dostałes

Pozdrawiam Patryk

wesyl - Pią Sty 11, 2008 15:05

nic nie dostalem