Zobacz temat - R[200] Spryskiwcz (Tylna szyba)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - R[200] Spryskiwcz (Tylna szyba)

kaligula797 - Czw Sty 10, 2008 18:31
Temat postu: R[200] Spryskiwcz (Tylna szyba)
Witam ponownie. Panowie nie wiem co sie dzieje ale gdy wlaczam spryskiwacz tylnej szyby płyn nie leci mimo to ze w ukladze sie znajduje... Czym to moze byc spowodowane??
zouza - Czw Sty 10, 2008 18:35

Mimo, że nie jestem Pan napiszę :P
Po 1 tematów o tym było mnóstwo, dość popularna usterka, sama miałam ten problem więc wystarczy wklepać w wyszukiwarkę :P
A tak na szybko zobacz czy jak pryskasz płyn nie kapie np pod kołem, bo u mnie był po prostu wężyk pęknięty.

kaligula797 - Czw Sty 10, 2008 18:41

sorry ale nie znalazłem podobnego tematu... Wlasnie wrocilem z małego lasu :grin: i sprawdzilem czy nie kapie spod zderzaka badz obok koła.... Noi jak sie okazalo to kapie z obydwu stron zderzaka. Jak sie zabierac do roboty zeby dostac sie do tego wezyka bo moze on albo pekl albo spadl z dyszy... Prosze o pomoc
Chester - Czw Sty 10, 2008 19:36

NR 1
NR 2
NR 3

WIECEJ MI SIE NIE CHCIALO !! !!!

kaligula797 - Czw Sty 10, 2008 20:55

no tak przeczytalem wszystkie te podane tamaty ale w dalszym momencie nie wiem jak to naprawic... ZOUZA- Kapie mi spod zderzaka płyn jak sie do tego zabraC?? prosze o pomoc
Szymon - Czw Sty 10, 2008 21:02

Zobacz tutaj. Zastosuj się do tego a z resztą nie będzie problemów ;)
Paul - Czw Sty 10, 2008 21:02

kaligula797 napisał/a:
jak sie do tego zabraC

Najprościej na świecie - po nitce do kłębka :P
Sprawdzasz tylną klapę, czy wężyk się nie odłączył od dyszy - 5%
jeżeli OK, to przepust gumowy przy lewym zawiasie klapy - 99% tam będzie wężyk dziurawy/przerwany.

Brt - Czw Sty 10, 2008 21:06

o tym nie wspomnę: http://www.roverki.pl/article.php?sid=373
Chester - Czw Sty 10, 2008 21:31

BRT fakt zapomniałem o stronie klubowej..... :cry: BRT może jakiegoś linka do technicznego FAQ i umieść na forum tylko tak żeby każdy zauważył....

Poza tym mam dwa R2xx i w każdym bez forum poradziłem sobie z tylnym spryskiwaczem, wystarczy tylko niewielki przejaw inteligencji


jak będę mail trochę czasu to zorbie dokładny opis czyszczenia tylnego spryskiwacza razem z fotkami i dokładnym opisem krok po kroku, a także gdzie najczęściej jest uszkodzony wężyk ....

kaligula797 - Czw Sty 10, 2008 21:33

dziekuje wam za pomoc w tej sprawie, ja posiadam R od krotkiego czasu i caly czas poznaje auto wiec moglem tego nie wiedziec. Pozdrawiam
Brt - Czw Sty 10, 2008 21:37

Chester, takie ogromne wyskakujące okno przy kazdym nowym poście w Usterkach chyba tylko by pomogło ;)
kaligula797, walcz i daj znać jak poszło a w wolnej chwili poczytaj resztę strony klubowej ;)

Chester - Czw Sty 10, 2008 21:38

ja dopiero po ok m-cu znalazlem tą strone bo nie mogłem sobie poradzić z jedna usterką ... a tak to wszystko biorąc na chłopski rozum robiłem przecież zasada działania sie nie zmienia tylko umiejscowienie no i marka autka.....

BRT najlepiej żeby to okno zamykało się jedynie po kliknięciu i przeczytaniu FAQ....(marzenia)

Brt - Czw Sty 10, 2008 21:44

Cytat:
BRT najlepiej żeby to okno zamykało się jedynie po kliknięciu i przeczytaniu FAQ....(marzenia)

eeeee wszystko jest możliwe :mrgreen: jakieś cookie i pewnie i taka opcja by była możliwa ;) Tylko czy by pomogło :roll: z niektórymi to jak z wołem i obrazem ;) :D

Chester - Czw Sty 10, 2008 21:52

BRT no wiesz to ze okienko znika po kliknięciu to wiem ze możliwe ale żeby po przeczytaniu technicznego ......
Paul - Czw Sty 10, 2008 21:56

Chester napisał/a:
ale żeby po przeczytaniu technicznego ......

Spoko do zrobienia to jest :D

Brt - Czw Sty 10, 2008 21:56

tak se myślę ;) ale niech ktoś kumaty sie wypowie, to nie moja dziedzina ;)
Chester - Czw Sty 10, 2008 21:58

Tym bardziej moja :D choć czekam na nadanie statusu klubowicza :mrgreen: ja skończyłem tylko systemy i sieci komp :razz: