Zobacz temat - [R416] Pali/jeździ ale gaśnie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Pali/jeździ ale gaśnie

mkawer - Pon Sty 14, 2008 13:08
Temat postu: [R416] Pali/jeździ ale gaśnie
Witam wszystkich na forum!

Problem mam taki: od 4 dni autko mi gaśnie - jak przekrecam kluczyk to pali od razu jak zawsze ale od razu gaśnie i tak w kółko, muszę go chwilę na gazie potrzymać, puszczam pedał gazu i jak widzę, że obroty powoli spadają to już wiem ze jest ok, jak spadają szybko to gazu trzeba jeszcze na chwilę dodać. Calosc operacji trwa ok 8sek i pozniej autko jezdzi jak marzenie. Jak je zgasze to temat od nowa, nie wazne czy zimny czy cieply.

Paliwo raczej nie wchodzi w gre bo zmienilem i dalej to samo. Autkiem przejechalem sie ostatnio UK-Polska-UK, w Polsce zmienilem pasek rozrzadu, pompe paliwa i odpowietrzylem uklad chlodzenia bo sie grzal jak cholera.

Macie jakies pomysly?

giewu - Pon Sty 14, 2008 13:51
Temat postu: Re: [R416 Si '98] pali/jeździ ale gasnie
mkawer napisał/a:
...jak przekrecam kluczyk to pali od razu jak zawsze ale od razu gaśnie i tak w kółko, muszę go chwilę na gazie potrzymać, puszczam pedał gazu i jak widzę, że obroty powoli spadają to już wiem ze jest ok, jak spadają szybko to gazu trzeba jeszcze na chwilę dodać...Macie jakies pomysly?

moja sugestia :mrgreen: strona główna > Artykuły nt. eksploatacji > przeczytać wszystko co wyszukiwarka znajdzie pod hasłem "silnik krokowy" > uzyskane wiadomości zastosować w praktyce :wink:

mkawer - Pon Sty 14, 2008 15:14

dzięki, tak zrobię:)
piter34 - Sro Sty 16, 2008 14:40

mkawer, problem nadal występuje?
truten23 - Sro Sty 16, 2008 14:56

i jak tam z silnikiem?? :wink: