Zobacz temat - Dziwne wersje Rovera 200 96-00
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Dziwne wersje Rovera 200 96-00

michone - Sro Sty 16, 2008 21:18
Temat postu: Dziwne wersje Rovera 200 96-00
Myslalem ze moj Silverstone ma wszystko ale pozniej okazalo sie ze nie ma halogenów... pozniej ze byly wersje z Klima + szyberdachem...

Ale to wszystko nic właśnie przeglądałem książke od mojego r200 i co sie okazuje były wersje z seryjnie podgrzewaną skórzaną tapicerka :) i spryskiwaczami przednich lamp :) spotkal sie ktoś z tym??

piter34 - Sro Sty 16, 2008 22:51

michone napisał/a:
Ale to wszystko nic właśnie przeglądałem książke od mojego r200 i co sie okazuje były wersje z seryjnie podgrzewaną skórzaną tapicerka :) i spryskiwaczami przednich lamp :) spotkal sie ktoś z tym??

Podejrzewam, że wielu właścicieli R200 w Skandynawii się z tym spotkało ;-)

michone - Sro Sty 16, 2008 23:06

moj jest z niemiec i w niemieckiej instrukcji tak pisza :P ja juz planuje adaptacje mat podgrzwajacych od astry b/c. tylko musze znalesc tapicera ktory sie podejmie rozbiórki i nie spierniczy foteli
marcin8c - Sro Sty 16, 2008 23:16

tez cos jakos bym chcial wykombinowac by ta zimna skore podgrzac :) w zime sie przydaje, naprawde
michone - Sro Sty 16, 2008 23:41

ja myslalem o czyms takim http://www.allegro.pl/ite...wa_komplet.html tylko kto mi to wszyje :/
Marrkus - Czw Sty 17, 2008 00:07

Ja w swoim R600 mam grzane fotele - ale nie są oryginalne tylko dokładane przez dealera - pierwszy właściciel w Niemczech zażyczył sobie grane siedzenia to mu zamontowali. wątpię by wszywali je bo widząc jak niechlujnie kable poprowadzili to się zastanawiam jak te maty tam siedzą ?