Zobacz temat - [R211 '99] wymiana przedniej szyby
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R211 '99] wymiana przedniej szyby

miguelsanchez - Nie Sty 20, 2008 11:53
Temat postu: [R211 '99] wymiana przedniej szyby
hej.
od zakupu mojego Roverka, jeszcze sie za to nie zabrałem ale najwyższa pora. Otóż przednia szyba ma na wysokości końca wycieraczek mocno denerwujące rysy. Wygląda to jak brudna szyba i meczy oczy podczas jazdy. Nie mam pojęcia jak poprzedni wlasciciel do tego doprowadził, może piasek pod wycieraczką?
Plan jest, żeby to ustrojstwo wymienic, mozliwosci dwie:
- zakup używanej szybki na szrocie i wymiana samemu (jak to wyglada od strony technicznej?)
- małe stuknięcie szybki młoteczkiem i wyiana przez ubezpieczenie
co polecacie?

sTERYD - Nie Sty 20, 2008 15:30

miguelsanchez napisał/a:
- zakup używanej szybki na szrocie i wymiana samemu (jak to wyglada od strony technicznej?)

zakup owszem ale wymiany sam raczej nie wykonasz :( a przynajmniej nie tak, żeby nie ciekła :(
jeśli chodzi o ubezpieczenie to nie wiem jak w anglii, ale w polsce to się nie opłaca ;(

kwiatekt11 - Nie Sty 20, 2008 17:28
Temat postu: Re: [R211 '99] wymiana przedniej szyby
Moja rada jest taka zeby przyjechac na urlop do Polski i sobie wymienic szybe za grosze :mrgreen:

AndrewS : usunąłem zdublowanego posta

miguelsanchez - Pon Sty 21, 2008 18:22

ubezpieczenie wymieni za 50F na miejscu pod domem, muszę ją jedynie troszkę mocniej puknąć :mrgreen: nie wiem tylko czy nie stracę wtedy zniżki, ale to już do ustalenia
chudson - Pon Sty 21, 2008 20:24

w polsce popularne stają się ostatnio dopłaty do ubezpieczeń gwarantujących zachowanie zniżek w przypadku stłuczki . nie wiem czy takie same obowiązują przy AC . link4 ma w ofercie autocasco tylko na szyby za niewielką opłatą i chyba współgra to właśnie z tym gwarantowaniem nie tracenia zniżek. skoro w polsce ktoś to wymyślił to może w anglii też to mają ?