Zobacz temat - [R200 214SI 1998]pokrowce skóropodobne na fotele i kanape...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R200 214SI 1998]pokrowce skóropodobne na fotele i kanape...

donell - Pon Sty 21, 2008 22:32
Temat postu: [R200 214SI 1998]pokrowce skóropodobne na fotele i kanape...
Witam
Znalazłem takie oto skóropodobne pokrowce do mojego Rovera:
http://cgi.ebay.co.uk/NEW...oQQcmdZViewItem
Czy to będzie pasować i co o tym sadzicie?
Wnętrze mam lekko zjechane i zastanawiam sie czy byłoby lepiej.
Z góry dzięki za opinie.
PZDR

Brt - Pon Sty 21, 2008 23:11

ja bym poszukał gdzieś na szrocie kompletnego wnętrza i podmienił po prostu. Ale mam uraz do pokrowców wszelkiej maści :roll: Jeszcze nie spotkałem pokrowców, które by idealnie pasowały do foteli. Zawsze coś się zagina, marszczy itp.
Sachar - Wto Sty 22, 2008 08:25

Brt napisał/a:
ja bym poszukał gdzieś na szrocie kompletnego wnętrza i podmienił po prostu. Ale mam uraz do pokrowców wszelkiej maści :roll: Jeszcze nie spotkałem pokrowców, które by idealnie pasowały do foteli. Zawsze coś się zagina, marszczy itp.


Też nie lubię pokrowców - ściąga się toto, marszczy i nie wygląda. Ale są wyjątki - w jednym ze swoich autek musiałem coś założyć na podarte fotele, więc skołowałem materiał za free, wymontowałem fotele i zawiozłem do tapicera. Kosztowało mnie to 150 zł (przód z weluru, tyły foteli ze skaju) za komplet (w kanapie nawet podłokietnik się otwierał i miał swój pokrowczyk :) ) i efekt był zadziwiający. Wszystko super dopasowane, nić się nie marszczyło, idealnie przylegało. Więc jeśli już miałbym coś założyć to tylko taką opcję.

najnowszy85 - Wto Sty 22, 2008 22:20

"ja bym poszukał gdzieś na szrocie kompletnego wnętrza i podmienił po prostu "

kolego wskaz mi taki szrot gdzie wymontuje komplet to ci jeszcze piwo postawie ....
Komplecik do 214 to wydatek od 800- 1500 zl... Byl jeden piekny ,chyba robiony na zamowienie na allegro ale nikt tego nie kupil ..... gdybm mial hajs to napewno byl by moj :) ( czarbe i w srodku czewone ) miodzio ... :sad:

[ Dodano: Wto Sty 22, 2008 22:20 ]
"ja bym poszukał gdzieś na szrocie kompletnego wnętrza i podmienił po prostu "

kolego wskaz mi taki szrot gdzie wymontuje komplet to ci jeszcze piwo postawie ....
Komplecik do 214 to wydatek od 800- 1500 zl... Byl jeden piekny ,chyba robiony na zamowienie na allegro ale nikt tego nie kupil ..... gdybm mial hajs to napewno byl by moj :) ( czarbe i w srodku czewone ) miodzio ... :sad:

Brt - Wto Sty 22, 2008 22:35

Pamiętam, że spotykałem kompletne na allegro za niższą kasę. 800 to przegięcie o 1500 nie wspominam nawet - jesli mowa o materiałowej tapicerce.
A tylko na allegro szukałeś, czy może zadzwoniłeś po adresach ze strony klubowej??

michone - Wto Sty 22, 2008 22:38

donell jest w UK tam latwiej znalez roverka :P
Brt - Wto Sty 22, 2008 22:43

no właśnie coś mi nie grało :D :lol:
Owsik - Pon Sty 28, 2008 17:08

donell napisał/a:
Wnętrze mam lekko zjechane i zastanawiam sie czy byłoby lepiej.


Jeśli już to tylko kompletne wnętrze - pokrowce to półśrodki. Kompletne wnętrze można za śmieszne pieniądze kupić - ja miałem propozycję za 300-350 PLN.

Yog-Sothoth - Pon Sty 28, 2008 20:16

No tak, tylko ze na Allegro prawie nic nie ma, sam szukam kompletu polskorzanego i narazie bez efektow :/
kayunia - Wto Mar 10, 2009 11:59

Beda pasowac do rovera 25?
Botanix - Wto Mar 10, 2009 15:44

kayunia

Serio pytasz :) ? Takie trochę poplamione jakby są :wink: ale pasować będą.

1500zł za fotele... Kurcze u nas to pół skórki po 250zł chodzą i mi szkoda, czekam na tańsze :)

A teraz ode mnie.

Co myślicie o takich

http://cgi.ebay.co.uk/ws/...em=120389091047

widział ktoś na żywo? Bo chyba się zdecyduję :roll:

Tylko właśnie jak kanapę tylną wymontować :?:

Brt - Wto Mar 10, 2009 18:00

ładne :ok: o montaży kanapy i siedzeń było :P poszukaj :ok:
bula21 - Wto Mar 10, 2009 18:01

Botanix napisał/a:


Co myślicie o takich

http://cgi.ebay.co.uk/ws/...em=120389091047

widział ktoś na żywo? Bo chyba się zdecyduję :roll:

Tylko właśnie jak kanapę tylną wymontować :?:


jak dla mnie super ;)

Remigiusz - Wto Mar 10, 2009 18:18

ohh ktos tu widzę znalazł moje ulubione fotele :mrgreen: Szkoda ze an allegro nie ma takich za 800zl :sad: Kiedyś Artbizar takie miał ale jakoś mieli mi więcej zdjęć wysłać i po paru mailach sie kontakt urwał :neutral: