Zobacz temat - [R75] Błędnie podawana masa powietrza
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Błędnie podawana masa powietrza

marcin_i_alunia - Wto Sty 22, 2008 21:02
Temat postu: [R75] Błędnie podawana masa powietrza
Podłączylem się pod kompa i okazało się, że podawana masa powietrza do silnika jest dużo mniejsza niż zadana tzn. sterwonik silnika chce 600mg a dostaje około 400mg. Czy te wartości świadczą o kończącej sie żywotności przepływki? Takie są moje przypuszczenia. Niestety gośc, który mnie podłączył nie był specem w tej dziedzinie, zrobił mi to za darmo i tylko zwrócił mi uwage na ten fakt.
ernesto - Wto Sty 22, 2008 23:25

Tak, to znaczy ze jest do wymiany - ale nie ma dramatu, u mnie tez jest ok 400, nawet ciut ponizej - jezdze juz jakis czas - a wymienie jak dostane wyplate :mrgreen:
Generalnie nie masz sie co denerwowac, mozesz spokojnie tak jezdzic, autko bedzie ciut slabsze i mulaste - ale przy tej roznicy brak kilku koni powinien byc naprawde slabo odczuwalny.
No chyba, ze jezdziles 40 lat na taryfie albo w F1.. :wink:

Pzdr
E

marcin_i_alunia - Wto Sty 22, 2008 23:31

Dzieki za info!!! Różnicy nie odczuwam bo mam podkręcone autko :grin: Ale wie ktoś może gdzie znaleźć oryginalną przepływkę, nową w jakiejś rozsądnej cenie???
piter34 - Sro Sty 23, 2008 11:24

Cytat:
Ale wie ktoś może gdzie znaleźć oryginalną przepływkę, nową w jakiejś rozsądnej cenie???

www.tomateam.pl ?

marcin_i_alunia - Sro Sty 23, 2008 13:34

Policzyli sobie 845zł za przepływkę... lekka przesada. Czytałem na forum, że za 400zł mozna oryginał kupic tylko nie wiem gdzie.
piter34 - Sro Sty 23, 2008 16:19

marcin_i_alunia napisał/a:
Czytałem na forum, że za 400zł mozna oryginał kupic tylko nie wiem gdzie.

Oj, chyba za 400PLN to coś nie bardzo.

henryk - Sro Sty 23, 2008 16:39

marcin_i_alunia napisał/a:
tylko nie wiem gdzie.
- PHJOWI miał jednorazową promocję za sam sensor
marcin_i_alunia - Sro Sty 23, 2008 18:51

To zmienia postać rzeczy. W takim razie zostaje intercars, tam jest za 600 :grin: