Zobacz temat - [R45] Klejenie pęknięć na szybie.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Klejenie pęknięć na szybie.

1970lysy - Sro Lut 06, 2008 20:26
Temat postu: [R45] Klejenie pęknięć na szybie.
Witam.Chcialbym się dowiedzieć,czy ktoś z szacownych forumowiczów próbowal już kleić odpryski lub pęknięcia na szybie i z jakim skutkiem.Zakupiłem na allegro żywicę do takich uszkodzeń(chyba trochę za szybko-najperw konsultacja potem zakup) i chciałbym poznać opinie tych, co ewentualnie już to robili,czy wogóle jest sens to robić.pozdrawiam.
koalaup - Sro Lut 06, 2008 20:34

Ja mam takowy odprysk i z tego co sie orientuje to takowy sie wierci na wylot a dla mnie to juz wyzsza matematyka (nie chcialbym nic uszkodzic) Bylem u fachowcow i 40 zl i po klopocie tak ze nie wiem za ile ta zywice kupiles ale jak dlamnie 40 zl to uczciwa cena za takowa usluge
1970lysy - Wto Lut 12, 2008 16:14

Witam ponownie,właśnie skończyłem częściowe zabiegi na szybie tą żywicą i efekt jest Panowie rewelka.Większość odprysków zniknęła,a widać tylko na podłużnym pęknięciu małą ryskę.Szybę miałem wcześniej jakby mi wywrotkę żwiru ktoś wysypał,a teraz prawie nic nie widać.Jakby ktoś potrzebował to mam instrukcję-opis,tego wynalazka po polsku.pozdrawiam.
Paul - Wto Lut 12, 2008 16:35

1970lysy napisał/a:
Jakby ktoś potrzebował to mam instrukcję-opis,tego wynalazka po polsku.pozdrawiam.

No to wrzuć jakiś skan, poczytamy :D

1970lysy - Sro Lut 13, 2008 17:51

Oto instrukcja.S0rry za jakość;problemy techniczne wyskoczyły.