Zobacz temat - [220sdi]Glosniki do tylu
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [220sdi]Glosniki do tylu

xtek - Nie Mar 02, 2008 16:23
Temat postu: [220sdi]Glosniki do tylu
Hej! Nie wiem czemu, ale nie mam glosnikow z tylu w swoim R. Nie oczekuje zadnych wyszukanych efektow, ale siedzac z tylu slabo po prostu slychac. Rozumiem, ze kable sa tam juz pociagniete i jest miejsce, zeby zamontowac glosniki? Jaki rozmiar jest standardowy? Moze ktos wie gdzie kupic takie glosniki jak mialy byc seryjnie?
TomC - Nie Mar 02, 2008 17:43

Zależy Ci na jakości muzyki??
Jeżeli jakość przede wszystkim to nie zakładaj nic do tyłu, chyba że nie zależy Ci zbytnio wtedy głośniczki możesz montować.
Do tyłu wchodzą z tego co wiem 13cm głośniki. Pasażerom zrobisz dobrze ale ogólnie zepsujesz scenę audio jeżeli oczywiście masz radyjko i głośniki przednie, które jaką kolwiek scenę robią :razz:

michone - Nie Mar 02, 2008 17:50

zestaw Helix dark blue 62.1 + wzmacniacz alpine mrv-t300/303 + wyciszenie drzwi i nic wiecej nie trzeba :)
xtek - Pon Mar 03, 2008 07:56

jeju, ludzie... czytajcie troche ze zrozumieniem. Nie chce miec zadnych efektow. Efekty to mam w drugim aucie, gdzie mam 14glosnikowy zestaw Marka Levinsona. Chce po prostu wiedziec co tam siedzialo w standardzie. Nie chce zadnego wyciszania drzwi albo glosnikow po 300zl.
michone - Pon Mar 03, 2008 10:04

to wsadz tam chcesz.. w ogole po co ten temat?? ciezko zagladnac do bagaznika i zmierzyc otwor?? 13cm... orginalne to tylko z rozbitka...
xtek - Pon Mar 03, 2008 13:47

nie chcesz - nie czytaj, nikt ci nie kaze. idz sobie.
arturky - Pon Mar 03, 2008 14:07

xtek, pasują głośniki w standardzie 13cm. Mam nadzieję, że kostki odnalazłeś jedna koło lampki w bagażniku, a druga po lewej stronie za wykładziną boczną. Co do podłączenia to ja kupiłem płaskie końcówki 6mm.


Yassu - Pon Mar 03, 2008 19:01

xtek wyluzuj, michone jak najbardziej ma racje, a odpowiedź dostałeś już 3-krotnie 13cm głośniki z tyłu mają średnicę. Oryginalne tylko z rozbitka jak kolega wspominał :]
Tak poza tym to też trudno wpisać w wyszukiwarkę hasła o średnicy głośników ;]
Masakra
Pozdro