Zobacz temat - [R75] Głośniki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Głośniki

rodi_ - Wto Mar 04, 2008 12:53
Temat postu: [R75] Głośniki
Z racji ze zakup R75 jest juz oczywisty potrzebuje dobre granie na przod. Myslalem o Infinity Kappa Perfekt 6.1, co wy na to? Jaki wzmacniacz do tego i kable? jesli ktos ma inne propozycje to prosze o sugestie, dzieki
Yassu - Wto Mar 04, 2008 15:14

Ja napisze tylko tyle że 1500zł za głośniki do auta to bym w życiu nie dał....
Ale to już jest Twoja decyzja :)
Nie wiem co mam napisać w związku z tym... W sumie co tutaj będę pisał o głośnikach za 300zł :)
Pozdrawiam...

michone - Wto Mar 04, 2008 16:30

a ja polece DLS R6A :) wedlug mnie genialny zestaw
rodi_ - Wto Mar 04, 2008 19:35

A moze ktos mi powie jak wogule graja te Infinity, bo szczerze powiem ze nie sluchalem i zabardzo nie mam nawet gdzie. Dzis bylem w sklepie i gosc polecal mi zestaw odseparowany Focala plus wzmak JL Audio. Drzwi do wygluszenia plus profesjonalny montaz, cena(1100e) mnie troche zaskoczyla ale jak ma grac to niech gra zajebiscie. Warte wogule sa te Focale takiej ceny?
TomC - Wto Mar 04, 2008 19:43

A znasz model tego Focala??
Jeżeli taki: K2Power 165-K3P to bardzo warto aczkolwiek cena trochę zaporowa dla przeciętnego Kowalskiego :wink:

rodi_ - Wto Mar 04, 2008 20:05

Sluchalem trzech:
pierwszy 200 e i nie zachwycil mnie ani troche
drugi 320e i tu juz byla duza roznica
a ten trzeci to poprostu miodzio ale nawet i dla mnie cena okazala sie troche wygorowana (1000 :shock: EURO)
Co do tego drugiego zestawu to zdziwilo mnie ze on wogule nie ma basu, a koles mowi ze suba do tego trzeba. Jakos mi sie nie widzi skrzynia w R75 :nook:

[ Dodano: Czw Mar 06, 2008 20:57 ]
Z dnia na dzien coraz bardziej jestem za Infinity. Teraz musze sie rozejrzec za wzmakiem do zasilanie tego, a moze kiedys jak zmienie zdanie to i jakiegos subika(np Kappa Perfect 10VQ :grin: ). Doradzcie jaka 4 kanalowke do tego, tylko zalezy mi na jakosci a nie na duuuuzej mocy, dzieki