Zobacz temat - [R416] Wyładowany aku a immo.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Wyładowany aku a immo.

Lechos - Pią Mar 07, 2008 14:21
Temat postu: [R416] Wyładowany aku a immo.
Niedługo wybieram sie na zagraniczne wczasy i będe zmuszony pozostawić reverka na 2 tygodnie na parkingu przy lotnisku. Chcę się spytac czy po powrocie, gdyby aku padł przypadkiem i otworzę drzwi kluczykiem (immo blokuje zapłon), podłaczę inne źrudło prądu i kliknę pilotem to fura odpali czy nadal bedzie coś nie teges z immo?
sTERYD - Pią Mar 07, 2008 15:04

myślę, że po 2 tygodniach to poprostu wsiadziesz i pojedziesz, nawet nie zauważysz, ze stał ;) (no chyba, że masz naprawdę dobity akumulator)
Lechos - Pią Mar 07, 2008 16:06

sTERYD napisał/a:
myślę, że po 2 tygodniach to poprostu wsiadziesz i pojedziesz

no tez tak myślę ale wolę wiedzieć niż potem karpia walnąć :)

sTERYD - Pią Mar 07, 2008 19:05

no to jak już bedzie tak, że nawet auta nie otworzysz, to po podładowaniu ewentualnie będziesz musiał wyłączyć alarm i zsynchronizować pilota,
jesli tylko nie będzie chciał zakręcic, a zamek się otworzy z pilota, to tylko doładować żeby zakręcił i heja ;)

konrad99 - Nie Mar 09, 2008 13:54

jak mi padl aku to po normalnym otwarciu auta pilotem i probie odpalenia, samochod przestal reagowac na pilota. nie moglem ani zamknac auta ani wylaczyc immo. pomoglo odlaczenie aku na godzinke. potem pilot sie zsynchronizowal (4x przycisk zamykania), podpialem sie kabelkami do kolegi i odpalilem