Zobacz temat - SOLVED [R214 iS 99] Elektryczne szyby - dziwna praca
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - SOLVED [R214 iS 99] Elektryczne szyby - dziwna praca

bad_boy - Pon Mar 10, 2008 16:07
Temat postu: SOLVED [R214 iS 99] Elektryczne szyby - dziwna praca
Witam niedawno kapupiłem sobie roverka z niemiec :lol: Teraz niestety stoi bo musze wszystkie papierkowe sprawy załatwi ale w miedzy czasie chciałbym doprowadzi go do porządku!!Zauważyłem ze szyby wolno sie otwierają i zamykają czasmi mam wrazenie jak by sie nie domykały do końca!!natomiast zastanawia mnie jedna rzecz gdy naciskam przycisk od szyb to szyba cala sie od razu otwiera a zebyy zamknąc musze trzymac przycisk czy to jest normalne czy czasami juz przycisk sie zrąbał???
arturky - Pon Mar 10, 2008 16:30

cześć bad_boy, tak lewa szyba ( strona kierowcy ) opuszcza się całkowicie po naciśnięciu przycisku. Co do wolnego zamykania na początek spróbuj nasmarować uszczelki . :lol:
Chester - Pon Mar 10, 2008 20:23

nie wiedzieć czemu u mnie tez szybki jakoś tak dziwnie chodziły ale w miarę użytkowania wszystko wróciło do normy ale warto zaglądnąć co sie dzieje w mechanizmie ;)
bad_boy - Wto Mar 11, 2008 20:43

Dzisiaj sprawdzałem szybki i juz troszke lepiej działaja ale jeszcze sprawdze dokładnie te uszczelkii i mechanizm może WD40 coś pomoze i nasmaruje coś w mechanizmie!! :razz:
DawidNB - Wto Mar 11, 2008 20:55

ja dziś byłem u gościa wstawił mi do mojego R nową szybkę drzwi kierowcy przesmarował cały mechanizm i jeszcze coś, zapłaciłem mu 40 zeta i wszystko działa idealnie
thef - Wto Mar 11, 2008 20:57

bad_boy napisał/a:
Dzisiaj sprawdzałem szybki i juz troszke lepiej działaja ale jeszcze sprawdze dokładnie te uszczelkii i mechanizm może WD40 coś pomoze i nasmaruje coś w mechanizmie!! :razz:
Nie wd40 tylko smar sylikonowy.
bad_boy - Nie Mar 16, 2008 10:52

dzięki wiaruchna,teraz juz wszystko wiem