Zobacz temat - [R416] Oryginalne głośniki
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Oryginalne głośniki

tomi78 - Sro Mar 12, 2008 08:02
Temat postu: [R416] Oryginalne głośniki
Mam do was pytanie jak oceniacie głośniki montowane seryjnie w R 416 ? Czy spełniają one wasze oczekiwania czy lepiej je wymienić na lepsze ? Jaki jest odbiór muzyki na nich?
piter34 - Pią Mar 21, 2008 13:07

tomi78 napisał/a:
Czy spełniają one wasze oczekiwania czy lepiej je wymienić na lepsze ?

Lepiej wymienić je na lepsze (podobnie te w R200)

komarek - Pią Mar 21, 2008 16:13

szczerze mówiąc oryginalne głośniki to kompletna porażka i dlatego osobiście planuję ich wymianę jak tylko będę dysponował gotówką :cool:
greg_szczytno - Pią Mar 21, 2008 17:24

hmm nie wiem na jakie głośniki trafiliście ale mi seryjne dobrze grają - trzeba nałożyć na nie czas (technicznie) - nie można ich porównywać z obecnymi. Muza radio gra spoko jest dość głośno nie narzekam jest ok .
komarek - Pią Mar 21, 2008 17:29

u mnie jak ciszej radio gra to jeszcze nie jest źle, ale jak trochę głośniej to trzeszczą odrazu :roll:
greg_szczytno - Pią Mar 21, 2008 18:28

Nie no u mnie mowy nie ma żeby trzeszczały - a naprawdę mocno je testuje. No oczywiście kaseciak :> ale radyjko jest świetne. Pewnie ktoś Ci je przypalił dlatego tak trzeszczą - wymiń bedzie ok.
No jak już jesteśmy w temacie to napisz do tego użytkownika http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=1664263
Naprawdę ma niezły jakościowo sprzęt audio - już kilka razy kupowałem i wszystko ok.