Zobacz temat - [R600] Listwa na drzwiach tylnych lewych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R600] Listwa na drzwiach tylnych lewych

arszenick - Czw Mar 20, 2008 20:06
Temat postu: [R600] Listwa na drzwiach tylnych lewych
No ja mam chyba pecha z tym moim roverem. Najpierw ktoś mi coś żrącego na maskę wylał , pozniej znowu "nieznany ktoś" walnął mi w nadkole na parkingu, a dziś mialem kolizję z wypełnionym wodą mineralną, gigantycznym , rozpędzonym do granic absurdu... wózkiem sklepowym który nierozwarznemu klientowi jednego z wrocławskich supermarketów zjechał z parkingu na drogę w której akurat stałem w korku (i oczywiscie konkretnie moje auto sobie ten wózek upatrzył). Skutek jest taki że mam odłamane końcowe 5cm listwy drzwi i porysowane nadkole i troche drzwi. Jak tą listwę się wymienia? Mogłby w końcu ktoś we mnie porządnie przyp...walić a nie jakieś wózki sklepowe... Człowiek nawet przez chwile próbował odesłac mnie do kierownictwa sklepu bo to ich wózek :) ...
thef - Czw Mar 20, 2008 20:11

W rave jest rozrysowane jak ta listwa jest mocowana i jak się ją ściąga i zakłada ;)
A dokładnie tu:
RAVE\Rover 600\Repair Manual\Rover 600 - Vol 2 - 2nd edition\Body\EXTERIOR FIITINGS\DOOR MOULDINGS (replacement)

arszenick - Czw Mar 20, 2008 20:14

jeszcze tylko musze gdzies taką dorwać...
thef - Czw Mar 20, 2008 20:19

Może w Lutynii? Chociaż z tego co wiem oni się raczej w 200kach i 400kach specjalizują. Zapytaj NEOSSSa czy nie ma na zbyciu, bo on rozbierał ostatnio jakąś 600kę.
arszenick - Czw Mar 20, 2008 20:34

o i nawet ma bordo metalik. Tylko cos mnie sie zdaje ze 1997r to mial listwy czarne prawda?
NEOSSS - Pią Mar 21, 2008 08:22

Mam taka listwe nawet nie jedna w tym kolorze. 1997r. ma juz listwy, klamki i lusterka w kolorze :) Listwe zdejmuje sie zdejmując boczek i zamykając okno, będzie wtedy widać spinki listwy jest ich bodajże 6, wciska się dwa boki jednocześnie wypychając...