Zobacz temat - [ R 600 ] syczki ...????
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [ R 600 ] syczki ...????

andrzejziom - Pią Kwi 04, 2008 23:36
Temat postu: [ R 600 ] syczki ...????
Witam na desce pod szyba z lewej i prawe strony mam małe maskownice na syczki ale po zdjęciu ich okazało sie ze niema tam syczków i moje zapytanie czy u was w R 600 sa syczki ??

Chce je zapodać w to miejsce ale nie widziałem aby kabel już był podciągnięty .... musiałbym sam go wpuścić w konsole ale jak go podciągnąć do radia i którędy .. ??

NEOSSS - Sob Kwi 05, 2008 08:27

Wysokotonówki są u mnie :wink:
Miały to już bogatsze wersje wyposażeniowe - opcja dodatkowa. Kabel pociągnij przy samej ścianie grodziowej od strony drzwi jest tam stelaż deski rodzielczej gdzie ów kabelek możesz złapać opaskami.

KRYS - Sob Kwi 05, 2008 09:38

Ja u siebie założyłem - stalową linke z zaczepionym przewodem przepchałem od góry i podłączyłem do kostki radia.

Temat juz był poruszany i o ile pamietam niektórzy przyświecali sobie latarką w nocy by zobaczyc którędy poprowadzi przewody z podszybia.

Różnica kolosalna w jakości dźwieku - warto powalczyc

Lepszym jednak rozwiązaniem byłoby zamontowanie w/w głośników w tych czarnych trójkątach na końcu szyby( zaślepka od lusterka zewnętrznego) i podłączenie do głośnika w drzwiach
Pozdrawiam

andrzejziom - Sob Kwi 05, 2008 09:49

NEOSSS napisał/a:
Miały to już bogatsze wersje wyposażeniowe - opcja dodatkowa.


Widocznie moja mniej bogata .. ;)

KRYS napisał/a:
Różnica kolosalna w jakości dźwieku - warto powalczyc


A dużo nie kosztuje zakupie jakieś w tym tygodniu i przeprowadzę akcje ... ;)

KRYS napisał/a:
Lepszym jednak rozwiązaniem byłoby zamontowanie w/w głośników w tych czarnych trójkątach na końcu szyby( zaślepka od lusterka zewnętrznego) i podłączenie do głośnika w drzwiach
Pozdrawiam


hmm to też niezła opcja ale trzeba było w tych zaślepkach wyciąć dziurę na te syczki żeby to elegancko wyglądało , szukam jakiś dobrych ale tak góra do 50 zł co o tych sądzicie ?? ? http://allegro.pl/item333..._140w_wawa.html

NEOSSS - Sob Kwi 05, 2008 11:20

Nie kupuj tego badziewia :neutral:
Focal lub MB Quart polecam... :twisted:

andrzejziom - Sob Kwi 05, 2008 11:27

znalazłem takie http://allegro.pl/item340..._wyprzedaz.html MB Quart trocha drogie :neutral:
Adrian355 - Sob Kwi 05, 2008 12:05

A ja założyłem do pokoju dwa samochodowe Tweenery za 16zł jeden rzekomo 250 Wat :wink: A do samochodu montujemy takie rzekomo 100Watowe za 10zł bo różnica i tak jest... a według mnie nie opłaca sie montować jakiś za 200zł do standardowego nagłośnienia :grin: A różnica i tak będzie :) Ja w pokoju mam taką różnice że hohoho :) mogę pokazać niedowiarkom :roll:
andrzejziom - Sob Kwi 05, 2008 12:16

Adrian355 napisał/a:
:) mogę pokazać niedowiarkom :roll:


niedowiarkiem nie jestem ale pokaż :cool: :wink: hehe Jakie zakupiłeś te tweetery ..??

NEOSSS - Sob Kwi 05, 2008 13:40

Kup sobie caly zestaw na przod uzywany bo za nowy wyrwie Ci z butow...
Np. > http://allegro.pl/item334...ry_komplet.html
http://allegro.pl/item336...uart_fotki.html

A na tył polecam 2x Cantona 20cm wsadzić w oryginalne miejsca i nie potrzebna skrzynka :wink:

Adrian355 - Sob Kwi 05, 2008 16:34

Zrobię fotki wieczorkiem i pokaże :)
Deamian - Nie Kwi 05, 2009 22:54

Hej :smile: Mam pytanie. Wczoraj gdy sprzątałem w samochodzie zdjąłem maskownice tweeterów to zauważyłem że mam tam przewody od głośników ale ich samych nie ma :shock: :beczy: Czy powie mi ktoś czy wystarczy że podłącze tam jakieś głośniczki czy muszę jeszcze do nich jakiś kondensator lub jakieś zwrotnice :?: :?: Pozdrawiam :grin:
NEOSSS - Pon Kwi 06, 2009 11:33

Deamian, zwrotnice + syczki
Botanix - Pon Kwi 06, 2009 11:39

Adrian355

Wrzuć filmik na youtube, chętnie obejrzę :)

Deamian - Pon Kwi 06, 2009 22:46

NEOSSS napisał/a:
Deamian, zwrotnice + syczki


Aha. Dzięki. Teraz pozostaje poszukanie jakiś syczków z zwrotnicami :neutral:
A jeszcze z ciekawości się spytam jak to było oryginalnie zrobione :?: Te tweetery były bez jakiś zwrotnic :?:

NEOSSS - Pon Kwi 06, 2009 23:34

Deamian, tak...
Deamian - Wto Kwi 07, 2009 18:18

A co o tych powiecie :?: Będzie to jakoś grało :?: Można to założyć :?: :grin: