Zobacz temat - "pozdrowienia dla idioty, który rozwalił mi lampę pięśc
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - "pozdrowienia dla idioty, który rozwalił mi lampę pięśc

kris_1987 - Czw Kwi 10, 2008 12:55
Temat postu: "pozdrowienia dla idioty, który rozwalił mi lampę pięśc
siemanko ludziska, wczoraj przydarzyła mi się bardzo podobna rzecz jak koledze MACIEKWAWA, stało się to w moim rodzinnym mieście legionowo na miejskim rynku, gdzie zazwyczaj jest sporo ludzi...
Niestety nie byłem tego świadkiem bo rozniósł bym go chyba, zostawiłem na mieście na chwile samochód, jak wróciłem to tylna lampa lexus black zobaczyłem, że ma nieprzyjemnego pajączka i jest zbita, strasznie się wkurzyłem :[ ale już powoli namierzam kto to zrobił, bo to ktoś z mojego miasta wiem, ponieważ stanąłem w miejscu gdzie łapała kamera jakiegoś banku i widać jak ktoś w kapturze podchodzi i wali w lampę, na policję nie zgłoszę bo to raczej bez sensu, widać Maciek nie wszystkim się podoba a raczej zazdroszczą jak ktoś ma ładny samochód tak jak ja i Ty ;-) i muszą coś zniszczyć albo ukraść...
teraz będę musiał włożyć seryjne lampy, a z tą chyba już się nie da nic zrobić... :(

dobryziom - Czw Kwi 10, 2008 13:03

spoko ja mam prze cały jeden bok plus cały spojler z tylu rysę zrobiona gwoździem już sie przyzwyczaiłem ze ludzie to bydło:p dlatego tez cały czas rozważam czy malować samochód...
maciej - Czw Kwi 10, 2008 16:39

dobryziom napisał/a:
spoko ja mam prze cały jeden bok plus cały spojler z tylu rysę zrobiona gwoździem już sie przyzwyczaiłem ze ludzie to bydło:p dlatego tez cały czas rozważam czy malować samochód...

Heh...
Masz ten sam problem i ten sam dylemat co ja.
Oprócz rysy na klapie bagażnika pojawiła się ostatnio "śliczna" rysa przez całą maskę... :(
Aż staram się parkować tak, zeby nikomu nie przeszkadzało, to już nie wiem co mam robić, żeby debile tego nie robili... Chyba pod prąd podłączyć...

Viniu - Czw Kwi 10, 2008 20:16

Wiem jakie to wkurzające... mi przedwczoraj (prawdopodobnie otwierając zamaszyście swoje drzwi) zrobił wgniotkę... :(
dobryziom - Czw Kwi 10, 2008 20:18

no właśnie i dwa Macki maja problem :) mam niedrogiego lakiernika zobaczymy jak pomaluje wuja Meganke jak sie sprawdzi to tez trysnę w maju :)
kamil_luczak - Czw Kwi 10, 2008 22:44

dlatego ja sie ciesze ze moge pomalowac samochod czarnym matem w sprayu, taniej wychodzi :P Wspolczuje wam bo pamietam jak postawielm meganke 2 lata teu na podworku u kumpla doslownie na 5 min ijak wrocilem mialem na klapie od bagaznika ryse do golej blachy, szer jakis 2-3mm i dl 5-6cm :/