Zobacz temat - R[200] 16 v 99:)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - R[200] 16 v 99:)

adamoxl - Sro Kwi 16, 2008 13:43
Temat postu: R[200] 16 v 99:)
witam czytam posty tutaj zamieszczone ,fajne sprawa ....myslałem o zmienie grilla żeby zamiast oryginalnego załozyc może siateczke....chciałbym by oosby któe to robiły napisły mi jakie mam miec materiały jak to zrobić:)chciałbym taka siateczke ..znaczek może zostać...grilla całkiem wyrzucam czy może jak gdzies opisane wyłamuje ząbi
pozdrawiam slicznie:D kontakt gg 3450532 tel 502869807 st320@interia.pl
gdyby ktos chciał mi w tmy pomóc albo zaoferowac usługe w swoim warsztacie zrobienia tego:)pozdrawiam...aaa jeszcze jedno chciałbym namalowac sobie mały wzorek na masce...wizyta u lakiernika czy jakis gotwy wzór ?kolor mojej masyznki to srebro.

michone - Sro Kwi 16, 2008 13:46

A poszukac nie laska?? pare tematow nizej jest temat ze zdjeciami... :evil:
adamoxl - Sro Kwi 16, 2008 13:56

czytałem:) ale chodiz mi o opis jak to zrobic ewentualnie zaoferowanie swojej usługi:)
matlacz - Nie Kwi 20, 2008 00:32

No więc ja to robiłem sam! Odkręciłem żeberka tak że został sam srebrny grill następnie całe "sreberko" z grilla oderwałem z plastiku. nieda się tego zeszlifować trzeba zerwać kawałek po kawałku, tak że zostanie tylko szary plastik! Następnie wyrównałem papirem ściernym owy plastik i pomalowałem na czarno (zderzak mam czarny) kupiłem czarną kratke (dałem 10 zł) Wyciołem z niej kształt grilla zagiołem na krawędziach tak by idealnie pasował do grilla i przykleiłem na poxipol. następnie przykręciłem grilla do zderzaka i przykleiłem znaczek!


Może jutro zamieszcze fotki jak to wygląda! A wyszło super!

Korczus - Nie Kwi 20, 2008 18:04

Ja swojego grilla zrobiłem tak:

- powycinałem wszystko ze środka razem ze znaczkiem, tak że została sama ramka.
- dziury zakleiłem matą szklaną + żywica
- wyrównałem wszystko szpachlem
- wyszlifowałem do równego
- odkręciłem plastik
- wstawiłem siatkę
- przykręciłem plastik tak że siatki nie musiałem niczym kleić
- pomalowałem podkładem, potem lakierem takim jak kolor autka, i bezbarwnym dla połysku
- założyłem grilla :)

Fotki w temacie niżej na temat grilla.