Zobacz temat - Odnowienie znaczkow na tylnej klapie
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Odnowienie znaczkow na tylnej klapie

Yog-Sothoth - Sro Kwi 16, 2008 15:02
Temat postu: Odnowienie znaczkow na tylnej klapie
Macie jakies pomysly, czym odnowic znaczki na tylnej klapie "Rover" i "214Si"? Najlepiej bezinwazyjnie, czyli bez zdejmowania z klapy :) ale jak sie nie da inaczej to trudno.
jasiu87 - Sro Kwi 16, 2008 15:43

Polakieruj chromem ;) ładnie obłóż klapę jakimiś gazetkami i smaruj :) ja tak zrobiłem z Clio
Yog-Sothoth - Sro Kwi 16, 2008 16:10

Rzeczywiscie, o tym nie pomyslalem :) Najgorsze bedzie zabezpieczenie lakieru miedzy literkami i w szparach, ale jakos damy rade.
Korczus - Czw Kwi 17, 2008 13:34

Najlepiej je zdjąć, łądnie wyczyścić klapę i znaczki od spodu, pomalować i przykleić na świeżą taśmę dwustronną :) Na klapie tak ładnie nie pomalujesz, i możesz auto niepotrzebnie zapruszyć itd.. a tak sobie wszystko elegancko odświeżysz.

Ja swoje odklejałem, z tym że nie chcę ich z powrotem, wolę bez, ale problemu z przyklejeniem z powrotem nie ma żadnego, będą trzymać tak samo mocno.

kamil_luczak - Sob Kwi 19, 2008 11:03

Tylko pytanie czy podczas zdejmowania nie zejda z lakierem
fornal - Sob Kwi 19, 2008 14:17

Jak i tak będą miały być w tym samym miejscu to chyba nieważne czy z lakierem czy bez.
Mi wczoraj odpadł przy myciu i problem z głowy.

Pozdro

Korczus - Sob Kwi 19, 2008 15:21

Nie powinny zejść z lakierem. Może zostać ślad po zdjęciu, inny odcień itd ale skoro z powrotem będą przyklejane to nie widzę problemu.

Znaczki trzeba wcześniej dobrze podgrzać np. opalarką, suszarką itp... żeby klej zmiękczyć i potem delikatnie odklejać.