Zobacz temat - [R214 97'] Podsufitka.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R214 97'] Podsufitka.

BONUS - Pią Maj 02, 2008 17:18
Temat postu: [R214 97'] Podsufitka.
Temat chyba znany... Tylko ja z pewnym zapytaniem i może poradą, bowiem... Odklejoną podsufitkę zdjąłem raz z tym podkładem sztywnym. Są teraz 3 warianty: a) przyklejenie tej samej podsufitki, b) przyszycie skóry w jakimś kolorze fajnym, bo zamierzam zmienić wnętrze na skórzane, c) polakierowanie lub aerograf. Co Wy na to? Mnie najbardziej pasuje w głowie jakaś czarna skóra z czerwonymi lub żółtymi szwami, a Wam?
barti101 - Pią Maj 02, 2008 19:41

Ja bym tak kupił nowy materiał i przykleił, jakoś nie widzi mi się skóra na suficie, ale to tylko moje skromne zdanie...
Chester - Pią Maj 02, 2008 21:13

kupuj piankę 5mm, materiał, klej i do dzieła. Przerabiałem wymianę materiału na podsufitce i powiem, że nie jest to trudne zadanie lecz pracochłonne....Co do skóry to hmmm kwestia gustu :D
BONUS - Pią Maj 02, 2008 23:19

Chester, wiem jak to się robi ;) chodzi tylko o to, żeby było jakoś inaczej i oryginalnie... Ale chyba najlepiej czarny materiał, bo się nie będzie brudził, choć i tak nikt w to nie będzie chyba kopał ;)
Chester - Pią Maj 02, 2008 23:23

BONUS, twój wybór tylko weź pod uwagę żeby podsufitka komponowała sie z wnętrzem
tom214Si - Sob Maj 03, 2008 00:18

na czarno? :| to nie VW... :wink:
przypomnę że jasne kolory doświetlają wnętrze...
Wariant szalony (z areografem): wielkie logo Rovera na suficie :wink:

BONUS - Sob Maj 03, 2008 07:13

Ja mam właśnie ciemno we wnętrzu, tylko plastiki na wys. szyb i podsufitka jest jasna. Ale myślę, że ten ciemny materiał to najlepsze rozwiązanie.

[ Dodano: Nie Maj 04, 2008 14:47 ]
Jednak czarna, prace zaczynam od jutra... ;) Pozdrawiam!

chyn - Czw Sie 07, 2008 17:54

mi rowniez material od podsufitki sie odkleil. Probowalem przykleic ale odpada wiec musze sie zabrac za zdjecie jej. Wpadlem na pomysl ze moze dam jakis material i grafiti na nim ... co o tym sadzicie :razz: prosze o jakies pomysly ciekawe pozdraiwam