Zobacz temat - [R416] Zaślepka pod CB Radio
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - [R416] Zaślepka pod CB Radio

alfa28 - Nie Maj 04, 2008 11:58
Temat postu: [R416] Zaślepka pod CB Radio
wstawiłem cb do swojego Roverka 416 - kupiłem lafayette gdyż idealnie mieści się w schowku pod popielniczką. Schowek jest oczywiście otwarty a męczy mnie ciągłe wyjmowanie cb. Pomyślałem więc, że można by tam wstawić jakąś zaślepkę albo odsuwaną "typu garażowego" do góry klapkę. Ma ktoś może pomysł gdzie takie coś można kupić/zamówić/zrobić? a może macie inny pomysł jak na stałe ukryć CB w 416stce?
Dzięki za pomoc i pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Korczus - Nie Maj 04, 2008 13:51

Jeśli to ma być tylko na noc, by nie kusić złodziei to najłatwiej by było zrobić zaślepkę z czarnej tektury, kiedyś dziadek takie coś zrobił żeby radyjko ukryć, jak jeszcze nie było paneli zdejmowanych :P

No ale mówię to tylko jeśli chcesz ukryć CB na noc, bo za ładnie to to raczej nie będzie wyglądać :)

tommyyogi - Nie Maj 04, 2008 14:21

Ja wstawilem swoje cb radio w miejsce popielniczki bo byla mi niepotrzebna.

http://www.roverki.pl/mod...0&orderby=dateD

Jak widać , nic nie widać

Pozdro

alfa28 - Nie Maj 04, 2008 19:43

tommyyogi - SUPER możesz podać więcej szczegółów (tzn jakie cb tam zmieściłeś i może jakaś taka malutka instrukcje - będę bardzo wdzięczny)
tommyyogi - Nie Maj 04, 2008 20:10

alfa28, Zmieścilem tam UNIDENA 520 XL. Jak masz trochę zdolności manualnych to sobie poradzisz z zamontowaniem. Powiem tylko ze trzeba zdjąć calą konsolę srodkową, wyciągnąć popielniczkę , wyciąc z tulu dziurę w plastiku wielkości cb radia, nio i najgorsze jest to ze trzeba tez wyciąć troche stelaża metalowego który znajduje sie z tylu tuz za popielniczką i nie pozwala aby cb radio calę weszlo. Aha i oprocz tego trzeba zmienic lokalizację puszki sterującej centralnym zamkiem bo tez troche przeszkadza, ale z puszka to najmniejszy problem jest.

Tak wiec jak nalezysz to majsterkowiczów to sobie poradzisz, mi to zajeło cały dzień.


Pozdrawiam