Zobacz temat - Rover 75 w Zakup Kontrolowany (TVNTurbo)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Offtopic - Rover 75 w Zakup Kontrolowany (TVNTurbo)

MaReK - Sob Maj 17, 2008 11:47
Temat postu: Rover 75 w Zakup Kontrolowany (TVNTurbo)
Ogladalem dzisiaj, zupelnie przypadkiem zakup kontrolowany.
Prowadzacy Adam K. gorąco zachecal przyszlego klienta do zastanowienia sie nad ew. zakupem tego auta, ale Pan stanowczo byl na nie. Niby mu sie zewnetrznie podobal, ale wystraszyl sie mitow o serwisach ;) Nawet nie chcial sie przejechac.

Chociaz Pan prowadzacy - nie wiadomo czy szczerze czy nie - bardzo go namawial na przejazdzke ;) Niestety. Skonczylo sie tylko na ogladaniu. Byc moze to bylo wyrezyserowane. Pan mial podjac taka decyzje i juz. :)

Ogolnie w podsumowaniu chyba poprawili troche wiedze, bo juz nie gadali takich glupot jak dwa lata temu, kiedy Pani miala kupic Rovera serii 200 ;)

Linkujac sie z tematem "Rok zycia z Roverkiem" wybredny i - jak to ujal prowadzacy Adam K. - roztropny Pan dojechal do VW Golfa :)

Pozdrawiam,

Thrillco - Sob Maj 17, 2008 12:04

Bo Adam mojego był zmuszony ostatnio na Bemowie przez kilka godzin oglądac na Extrememoto i chyba sie przekonał :D Bo jakoś nie wyglądałem na specjalnie zestresowanego, jak na stereotypowego usera R by pasowało..wg kolegów z TT.
MaReK - Sob Maj 17, 2008 12:12

Szkoda ze nie polecal MG ZT :D
Tekst o chromie mi sie jeszcze podobal. Rover nie jest tak uznany jak Jaguar ale na pewno w ilosci chromu na sobie moga sie rownac ;)

[ Dodano: Sob Maj 17, 2008 12:14 ]
Thrillco napisał/a:
był zmuszony ostatnio na Bemowie przez kilka godzin oglądac na Extrememoto

Nie wiem jak w czasie to sie odbylo... co bylo pierwsze, nagranie ZK czy to cos na Bemowie

Thrillco - Sob Maj 17, 2008 12:19

Zabawie się w dyplomate...nie wiem kiedy było nagranie :)
kamil_luczak - Sob Maj 17, 2008 14:44

Tak samo nie wybral corolli z malym przebiegiem, bo miala 3 drzwi. Jakbym slyszal mojego starego :] Nie kupie focusa 3d bo czasem trzeba babcie przewiezc, tak !@!$#. 2 razy w roku :/
Brt - Nie Maj 18, 2008 13:08

:lol: musze to obejrzec :D
walkie - Nie Maj 18, 2008 13:09

dziś o 14 ma być. :)
argail - Nie Maj 18, 2008 13:20

Cholera ... nie obejrzę - obiad u teściów .... ;/ Może ktoś wsadzi na youtube ?
Brt - Nie Maj 18, 2008 13:26

o 23.30 powtórka ;)
emes - Nie Maj 18, 2008 15:04

Ja oglądałem dzisiaj po 14:00 :-) Przyznaję, znowu kilka przekręconych informacji, ale zgadzam się z Markiem, dużo lepiej niż w przypadku Pani, która miała kupić Rovera 200 :-)
Bobas111 - Nie Maj 18, 2008 16:17

Wczoraj włączyłem ale się załapałem na Mondeo i Golfa :( Dzisiaj o 23:30 zobacze.
MaReK - Nie Maj 18, 2008 17:57

Emes? Jakie wylapales niescislosci dotyczace marki Rover ;D ?

Ps. Jak mi sie uda to dzisiaj zrzuce to na kompa.

Brt - Nie Maj 18, 2008 18:57

ja odebrałem pozytywnie kawałek dot R75 ;)
ploomy - Nie Maj 18, 2008 19:46

A tak przy okazji, to nie wiem czy zauważyliście, ale w tle (w drugim komisie) było widać tyłek drugiej Seventy Five. :razz:
walkie - Nie Maj 18, 2008 20:18

Fajny ten programik, miło było posłuchać i pooglądać. :)
Kris - Pon Maj 19, 2008 08:01

Nie no Panowie, pokazywał auto z 2003/2004 roku i powiedział że jest 2005, 39 tysięcy bez opłat, diesel hehehe śmiechu warte, teraz ludzie się rzucą dopiero na Rovery jak zobaczą ile to kosztuje ;)
zdzich44 - Pon Maj 19, 2008 09:08

Kris napisał/a:
teraz ludzie się rzucą dopiero na Rovery jak zobaczą ile to kosztuje ;)

Nie rzucą się, "Pana Jurka" cena nie przekonała, mimo że myślał o R75 z 2005 roku...
Mnie tylko zdziwiło jak panowie stwierdzili, że w tym aucie jest dużo miejsca. ;)

Kris - Pon Maj 19, 2008 10:03

zdzich44 napisał/a:
Kris napisał/a:
teraz ludzie się rzucą dopiero na Rovery jak zobaczą ile to kosztuje ;)

Nie rzucą się, "Pana Jurka" cena nie przekonała, mimo że myślał o R75 z 2005 roku...
Mnie tylko zdziwiło jak panowie stwierdzili, że w tym aucie jest dużo miejsca. ;)


fakt, z tyłu z miejscem nie jest za rewelacyjnie. Wogóle ten zakup kontrolowany to jest jakas pomyłka, co czytam na innych forach o tym programie zawzze jakieś totalne bzdury o autach opowiadają

emes - Pon Maj 19, 2008 10:08

MaReK napisał/a:
Emes? Jakie wylapales niescislosci dotyczace marki Rover ;D ?


ZTCP to Pan Adam Kornacki powiedział, że samochody nie są sprzedawane, ale cały czas istnieje sieć autoryzowanych serwisów :-) Poza tym powiedział, że teraz Rover oraz MG jest produkowany w Chinach, a jeżeli chodzi o MG to nadal jest produkowany w Longbridge :-)

Paul - Pon Maj 19, 2008 10:10

Poza tym, skąd on wytrzasnął cenę NOWEGO (mówił, że 110 tys. chyba) :szok:
walkie - Pon Maj 19, 2008 10:38

Ale ten program jest stary. Wecie o tym? :) On podobno leciał już z rok temu albo i więcej.
Paul - Pon Maj 19, 2008 10:48

walkie napisał/a:
Ale ten program jest stary.

Nie wydaje mnie się :P Przeca to 5. edycja :roll:
walkie napisał/a:
On podobno leciał już z rok temu albo i więcej

Skąd to info ? Gdyby tak było, to przecież ktoś z 'naszych' dałby znać, prawda?

KrzysiekS - Pon Maj 19, 2008 10:49

Nie leciał rok temu ,bo prowadzący mówił że roverek ma trzy latka a był z 2005 :mrgreen:
walkie - Pon Maj 19, 2008 10:52

Paul napisał/a:
Skąd to info ? Gdyby tak było, to przecież ktoś z 'naszych' dałby znać, prawda?


orson mówił, że już dawno to widział. ja nie wiem, nie oglądam wsyztskich odcinkow więc się nie wypowiem.

Kris - Pon Maj 19, 2008 10:55

Paul napisał/a:
Poza tym, skąd on wytrzasnął cenę NOWEGO (mówił, że 110 tys. chyba) :szok:


Mówił "powyżej 100 tyś" no i miał rację, w zasadzie nie wspomniał że nowego już się nie da kupić :P ja mam fakturę za swojego z salonu na której stoi 130 tysięcy bez stówki ;)

Na oto moto jest to auto, aż mnie korci zadzwonic i spytać na jakiej podstawie oni napisali że to jest 2005 rok, buhahaha

http://otomoto.pl/rover-75-sdi-C4974295.html

Bobas111 - Wto Maj 20, 2008 13:38

Czy mi się wydaje czy na ramce od blachy jest klubowa naklejka :P Pewnie mi się zdaje. W końcu auto z Włoch.
Cityman - Wto Maj 20, 2008 20:57

No i bardzo dobrze dla wizerunku R 75 że tacy kierowcy jak Pan Jurek nie wybierają tego samochodu.
Tempest - Sro Maj 21, 2008 09:06

Kris napisał/a:
Na oto moto jest to auto, aż mnie korci zadzwonic i spytać na jakiej podstawie oni napisali że to jest 2005 rok, buhahaha

może długo był nie sprzedawany i rok 2005 traktowany jest jako data pierwszej sprzedaży a nie produkcji

Thrillco - Sro Maj 21, 2008 12:12

Cityman napisał/a:
No i bardzo dobrze dla wizerunku R 75 że tacy kierowcy jak Pan Jurek nie wybierają tego samochodu.


Taaaa....mhm...taaa...noo....taaaa - całkowicie się z toba zgadzam - tak inteligentne, elokwentne bestie wg. których Mondeo jest "ciut" szerszy i "ciut" dłuzszy od Focusa to niech lepiej kupują jakze wyrafinowanego, orginalnego i inespotykanego na drdze VW Golfa w wersji ABW (Absolutny Brak Wyposazenia). Pozrazkowy gościu :0 Miał bardzo bogate kwestie dialogowe :)

ArturT - Sro Maj 21, 2008 12:27

Facet powiedzial, ze "nie ma przekonania do anglikow", mimo ze nigdy nie mial kontaktu z angielska motoryzacja i nawet nie chcial sie przejechac. Tak rodza sie mity... Toyocie tez sie dostalo bo byla... zielona. Coz za profesjonalne podejscie, i takie meskie.
Swoja droga mogliby wiecej uwagi poswiecac nie tylko na znajdowanie aut ale rowniez ludzi do programu - wygadany to ten czlowiek nie byl.