Zobacz temat - Witam
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam

marcinmarcin - Nie Maj 18, 2008 20:05
Temat postu: Witam
Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów,
Co prawda na forum zarejestrowałem się już kilka tygodni temu, ale dopiero od wczoraj mam Rover'ka, a dokładnie MG ZR 160.
Samochodu szukałem bardzo długo, oglądałem wiele autek, mnóstwo razy się rozczarowałem i wydałem sporo na dojazdy, ale nareszcie udało się :)
Dzisiaj wróciłem z Belgii, z pięknym, czarnym, bezwypadkowym ZR 160 z 2005r i przebiegiem 47tys. Autko kupiłem od pierwszego właściciela, z książką serwisową, pełną dokumentacją i z zapachem świeżości nowego samochodu. Może nie była to okazja cenowa, ale nie byliśmy nawet w stanie znaleźć jakichkolwiek wad, które mogłyby wpłynąć na obniżenie ceny. ZR ma tylko minimalne, kilku centymetrowe uszkodzenie rantu przedniego błotnika, o którym właściciel poinformował mnie na samym początku naszej pierwszej rozmowy telefonicznej, ale za to jak pięknie chodzi... :mrgreen: Teraz jeszcze trochę papierkowej roboty z rejestracją i zaczynam w pełni cieszyć się autkiem.
Pozdrawiam,
Marcin

kasjopea - Nie Maj 18, 2008 20:17

:brawa: gratulacje i witaj :grin:
Skiba - Nie Maj 18, 2008 20:19

Witaj, zapraszamy na zloty i spoty :D
roboo - Nie Maj 18, 2008 20:21

Gratulacje :brawo:

Mam nadzieję, że zobaczę go osobiście :cool:

Brt - Nie Maj 18, 2008 20:29

Cytat:
Mam nadzieję, że zobaczę go osobiście :cool:

najlepiej na Zolcie :P

piter34 - Wto Maj 20, 2008 22:01

Witaj,
Pokaż fotki :mrgreen:

marcinmarcin - Wto Maj 20, 2008 22:28

piter34 napisał/a:
Pokaż fotki :mrgreen:

Na razie w ferworze załatwiań papierologicznych, nawet nie zdążyłem ciekawych zdjęć porobić... :( a tych poprzedniego właściciela nie chcę użyć. A jak w ogóle wygląda kwestia publikowania zdjęć? Kojarzy mi się jakiś wątek, że tylko na stronie można, a na forum jest to niewskazane.

MaReK - Sro Maj 21, 2008 09:23

Mozesz dolaczyc tu jakies trzy zalaczniki.
general_p - Sro Maj 21, 2008 17:39

Cześć :ok:
marcinmarcin - Nie Maj 25, 2008 16:03

MaReK napisał/a:
Mozesz dolaczyc tu jakies trzy zalaczniki.


Na razie 2 ;)

ray0579 - Nie Maj 25, 2008 16:25

Witam :)
Piękne auto

MaReK - Nie Maj 25, 2008 16:28

Kolejny "bandzior" na drogach :)
hawczyn - Nie Maj 25, 2008 17:05

o kur....a przepiękne auto!!!! nawet nie wiedziałem że takie są :???: czy to jest następca rover 25 czy to całkiem inna historia? gratuluje ślicznego auta :shock:
dareke - Pon Maj 26, 2008 09:36

Witaj
Strzelce Opolskie serdecznie pozdrawiają. Super autko , może gdzieś , kiedyś nasze auta będą się mijać.

Tomaszi - Pon Maj 26, 2008 09:48

eh no fajniusi "bandit" :)
ładnie, ładnie opolskie rośnie w siłe

Kris - Pon Maj 26, 2008 15:10

kur... zaj... mniam mniam

Ile za to cacko dałeś? na PW daj info, szukam czegoś dla wife :P

marcinmarcin - Sro Maj 28, 2008 22:53

Kris napisał/a:
Ile za to cacko dałeś?

Więcej niż za identyczne, które można kupić w Polsce :/ ale za to jest w o niebo lepszym stanie, no i gratisowo dostałem parę gadżetow np. założony gwint KW, który muszę zdjąć ze względu na to, że dla mojej drugiej, lepszej Połówki jest zbyt twardo i wracamy do serii. Może to i lepiej, bo auto ma służyć do normalnej, codziennej jazdy, a na naszych za....stych drogach byłoby go trochę szkoda. A tak w ogóle, nie chwaląc się wcale ;) , to dziś go zarejestrowaliśmy, ubezpieczeliśmy no i oczywiście trochę się powoziliśmy :cool: . Na razie spokojnie, bo trzeba jeszcze powymieniać filtry, paski, olej i uszczelkę pod pokrywą rozrządu, bo się trochę poci, a lubię mieć wszystko doprowadzone do perfekcji. Ale mam nadzieję, że pod koniec przyszłego tygodnia wszystko już będzie gotowe.

maciekwawa - Pią Maj 30, 2008 18:30

piękne:)