Zobacz temat - [R75] Radio - przycisk TEL
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - [R75] Radio - przycisk TEL

Boncky - Czw Maj 22, 2008 14:13
Temat postu: [R75] Radio - przycisk TEL
witam

na moim radiu Symhony w roverku 75 jest przycisk "TEL" co on właściwie robi ? w instrukcji jest nie opisany...

znalazlem na internecie opis przycisku z Alfy Romeo :

Telefon GSM (przycisk TEL)
Steruje funkcjami telefonu. Jest to telefon GSM z urządzeniem głośnomówiącym, który umożliwia przeprowadzanie rozmów telefonicznych bez zmniejszania bezpieczeństwa jazdy. Ponadto umożliwia zamontowanie również słuchawki telefonicznej (linia urządzeń dodatkowych dla komunikacji poufnej. Funkcjonuje po włożeniu opłacanej karty (magnetycznej) albo po włożeniu karty SIM do właściwego telefonu komórkowego GSM. Może odbierać informacje SMS nadawane z dowolnego telefonu GSM i posiada funkcje typowe dla nowoczesnego aparatu komórkowego (pamięć, menu, itd.).


co on dokładnie pełni u nas? czy jest możliwość podłączenia telefonu ? ktoś coś wie? ciekawi mnie to :)

Godlike - Wto Maj 27, 2008 00:12

Co do telefonu to zapewne da się bo widziałem masę R75 z telefonem. Wiem na 100% że przycisk ten służy do włączania lub wyłączania modułu SLE jeśli taki w swoim Alpine posiadasz.
ernesto - Pon Cze 08, 2009 21:21

hejka,
podbijam temat - bo zaraz mnie zeżre z ciekawości :evil:
Kopię za tematem na forum i nic nie mogę znaleźć - a spokoju mi ten przycisk nie daje. nikt nie ma pojęcia po co to?
Da się jakoś tego używać?

Dzięki i pzdr :wink:
E

sknerko - Wto Cze 09, 2009 13:11

ten przycisk można wykorzystać tylko z dedykowanym zestawem do Nokii i to starej czyli raczej bieda a jeżeli włącza SLE to to jest chyba jedyne sensowne zastosowanie (szkoda ze u mnie brak SLE :cry: )
apples - Pon Cze 20, 2011 11:30

Z informacji znalezionych w Rave wynika, że obsługiwane modele telefonów to Nokia 3110, Siemens S10.