Zobacz temat - Drobiazgi we wnętrzu 25
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Tuning wizualny - Drobiazgi we wnętrzu 25

Jarkow - Pon Maj 26, 2008 11:47
Temat postu: Drobiazgi we wnętrzu 25
Witam
Oto co nowego we wnętrzu Roverka 25

Jarkow - Pon Maj 26, 2008 11:51
Temat postu: CD drobiazgi we wnętrzu 25 cz.3
cz.3
thef - Pon Maj 26, 2008 11:57

Scaliłem oba Twoje tematy. Proszę na przyszłość nie tworzyć dwóch osobnych wątków na ten sam temat.
O gustach sie co prawda nie dyskutuje, ale swoja drogą czy nie za dużo tych wiszących i przyklejanych bajerków sobie zafundowałeś? ;)

maciekwawa - Pon Maj 26, 2008 13:29

Nikogo nie obrażająć , jak dla mnie TRAGEDIA (Agro-tuning) .Pozdro
majk - Sob Maj 31, 2008 18:09

zadajmy sobie pytanie czy poprawiło to wnętrze?nie sądze:)zamiast tego trzeba było jakies felgi sobie zakupić;)heh pozdrawiam
bialy114 - Sob Maj 31, 2008 19:45

majk napisał/a:
czy poprawiło to wnętrze?

majk napisał/a:
trzeba było jakies felgi sobie zakupić;)

Felgi do wnętrza ?? :mrgreen: a to ci !! może być fajnie :mrgreen:

michone - Sob Maj 31, 2008 20:36

osobiscie mi sie nie podoba, ale najwazniejsze, że autorowi tematu sie podoba!!
majk - Pon Cze 02, 2008 17:18

tak do wewnątrz jedna niech do kierownicy przykreci:P heh pozdro smieszna sprawa z tym jego wnetrzem:)nie zainwestował bym w cos takiego:)
lineumaciel - Wto Cze 03, 2008 08:20

nie wiem czy te drobiazgi mają być ładne mnie bawią ;-)
grunt że właściciel czuje się dobrze

mario_81 - Wto Cze 03, 2008 09:06

upsss... :oops: trochę zepsute wnętrze R...a było takie ładne... (powoli zaczyna przypopminać turecką taxi :razz: )
lineumaciel - Wto Cze 03, 2008 09:18

mi jedynie brakuje dobrego uchwytu na napoje
dobryziom - Wto Cze 03, 2008 09:26

potwierdzam tez muszę sobie zainstalować uchwyt na napoje bo jest niezbędny !! !
mario_81 - Wto Cze 03, 2008 09:27

pykalodaniel napisał/a:
mi jedynie brakuje dobrego uchwytu na napoje


ja kupiłem w norauto uchwyt montowany w kratce wentylacyjnej (można go też na stałe przykręcić do deski rozdz.), regulowany rozstaw - spokojnie wchodzi puszka, kubek z kawa i butelka do 1L..jak na razie jestem zadowolony :) nic sie nie rozlewa :cool:
koszt: całe 15zł :twisted:

Dziekan - Czw Lip 03, 2008 20:25

Nie przesadzajcie, zdjecia slabej jakosci. Pod pewnym katem i przy pewnym swietle nawet mi sie to podoba, polowa ma ringi na pokretlach i na zegarach a tu juz jazda.

Tylko ze wlasnie...tu nie ma ani ringow zegarow ani pokretel, proponuje konsekwencje, jak robic to robic ;)


OSOBISCIE mam ringi na zegarach i pokretlach i biorac to pod uwage chetnie zobaczylbym jak wyglada ten zestaw z nakladkami na uchwyty kratek nawiewow tak jak tutaj...a jaki problem zdjac jak mi sie nie spodoba :) Chetnie bym lyknal namiar na to.

Mieszane uczucia mam za to co do tej listwy wokol konsoli centralnej, tu bym chyba jednak nie probowal u siebie :) Ale kto wie, przy full wypasie z ringami moze by i fajnie wygladalo ;)

kulfon0801 - Czw Lip 03, 2008 21:31

Jak Dla mnie trochę za dużo wszystkiego ale to właściciel ma się czuć dobrze w tym samochodzie jak to ktoś już powiedział:) Aczkolwiek pomysł z ringiem na napoje jest świetny jak dla mnie i sam muszę coś takiego założyć w swoim R200:)
dante27 - Pią Lip 04, 2008 19:13

Zamiast inwestować w gadżety lepiej kupić felgi (oczywiście nie do środka :)) . Jak dla mnie, (oczywiście nie obrażam nikogo bo to kwestia gustu) strata kasy i faktycznie zaczyna wyglądać jak Turecka taksówka.
bialy114 - Pią Lip 04, 2008 21:59

dante27 napisał/a:
inwestować w gadżety

nie sądzę żeby to były jakieś "kosmiczne" inwestycje :jezor:
dante27 napisał/a:
kupić felgi

Tu pozwolę sobie nie zgodzić się - ma przecież fabryczne. Moim zdaniem są ładne (jeśli nie najładniejsze do serii 200/25) i spełniają swoją rolę. Zamienniki (czyt. inne niż fabryczne) mogą wyróżniać samochód, ale trzeba kupić z głową - bywa bardzo często, że takie "nieoryginalne" są dużo cięższe od seryjnych - a to chyba cena za "inność" niezgodna z przeznaczeniem "felgi z lekkich stopów"
Ja na miejscu właściciela poszedłbym w stronę mądrego obniżenia (max 40 mm z poprawką na polskie drogi :wink: )
kulfon0801 napisał/a:
to właściciel ma się czuć dobrze w tym samochodzie

święta racja - dobrze mówi - wódki mu dać

majk - Sro Lip 09, 2008 23:34

ja tu nie widze fabrycznych tylko kołpaki:P heh pozdarwiam :)
bialy114 - Czw Lip 10, 2008 15:31

majk napisał/a:
ja tu nie widze fabrycznych tylko kołpaki

Masz rację - nie dojrzałem dokładnie :oops: - wzór jak fabryczne Fission 9 Spoke stąd moje podejście do zagadnienia.

majk - Czw Lip 10, 2008 23:29

no własnie bo w fabryczynch felgach jest 4razy 100 a ty jest 5 śrubek:P heh wiem bo miałem fabryke i wymieniłem bo lipa;)pozdrawiam
kamil18101986 - Pią Sie 08, 2008 19:14

panowie co do tych ringow na kubeczki to ja mam w streetwi'sie takie wkladki plastikowe do kieszen w drzwiach. jest tam miejsce na napoj i na 5 pudelek z plytka. bardzo fajna sprawa.nie wiem czy jest to montowane orginalnie czy poprzedni wlasciciel to zamontowal, ale uwazam ze warto czegos takiego poszukac zamiast jakiejs wystajacej z wentylatorow pierdulki.takie jest moje zdanie,oczywiscie nie musicie sie z tym zgadzac. pozdro!!!
lineumaciel - Pią Sie 08, 2008 19:50

kamil18101986 napisał/a:
panowie co do tych ringow na kubeczki to ja mam w streetwi'sie takie wkladki plastikowe do kieszen w drzwiach. jest tam miejsce na napoj i na 5 pudelek z plytka. bardzo fajna sprawa.nie wiem czy jest to montowane orginalnie czy poprzedni wlasciciel to zamontowal, ale uwazam ze warto czegos takiego poszukac zamiast jakiejs wystajacej z wentylatorow pierdulki.takie jest moje zdanie,oczywiscie nie musicie sie z tym zgadzac. pozdro!!!


zrób zdjęcie ;-)

tommy45 - Pią Sie 08, 2008 22:59

Z miejsca bym kupil taka wkladke byle byla w rozsadnej cenie :)