Zobacz temat - [R45] Warsztat w Olsztynie i okolicach
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R45] Warsztat w Olsztynie i okolicach

lbastro - Czw Maj 29, 2008 08:32
Temat postu: [R45] Warsztat w Olsztynie i okolicach
witam,

mam krotkie pytanie - czy znane Wam sa jakies solidne i niedrogie warsztaty w Olsztynie lub okolicach, gdzie moglbym zostawic mojego swiezo zakupionego r45 td w celu wymiany oleju, rozrzadu etc.?

pozdrawiam
-Lbastro

przemek_w - Czw Maj 29, 2008 12:35

Ja co prawda mam benzyniaka ale napiszę gdzie robiłem. Myślę, że nie ma dla niego różnicy czy to diesel czy benzyna. Drogi nie jest i chyba dość fachowy. Ul. Zientary Malewskiej; warsztat zwie się "LAMREJ" - telefon: 501593321.

Ale radzę najpierw poczytać tu co wymienić i pokupować części na tomateam.pl lub http://4x4partner.pl/strona.php?23675 - tu prosisz gościa - Marka Nogalskiego i dobierze Ci wszystkie części - chyba najtaniej.
Dobrze przemyśl co chcesz powymieniać, zamów za jednym razem - tańsza przesyłka i do roboty.

A w przyszłości może jakieś małe spotkanie roverowiczów w Olsztynie zrobimy.

lbastro - Pią Maj 30, 2008 08:37

przemek_w napisał/a:
Ja co prawda mam benzyniaka ale napiszę gdzie robiłem. Myślę, że nie ma dla niego różnicy czy to diesel czy benzyna. Drogi nie jest i chyba dość fachowy. Ul. Zientary Malewskiej; warsztat zwie się "LAMREJ" - telefon: 501593321.


hej, dzięki za podpowiedź :) W zasadzie to auto jest sprawne i nie ma raczej potrzeby wymieniać więcej niz nakazuje przyzwoitość, czyli olej, filtry i rozrząd...

przemek_w napisał/a:
A w przyszłości może jakieś małe spotkanie roverowiczów w Olsztynie zrobimy.


To bardzo wskazane :) Chociaż przyznam, że nie mam pojęcia ilu klubowiczów jest w Olsztynie i okolicach.
Pozdrawiam

Dolt - Pią Maj 30, 2008 12:20

Witam
Jeśli chodzi o spot to ja się piszę i pewnie Daniel też sobie nie odmówi takiej przyjemności :lol: