Zobacz temat - [R200 1.6si 98r] Czy skrzynia z Civica 1.4 pasuje?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R200 1.6si 98r] Czy skrzynia z Civica 1.4 pasuje?

ciapesz - Czw Cze 05, 2008 20:20
Temat postu: [R200 1.6si 98r] Czy skrzynia z Civica 1.4 pasuje?
witam wszystkich mam pytanko mianowicie znajomy powiedział mi ze skrzynia od hondy civic 1,4 bedzie pasowała do mojego roverka 216 prosze o jak najszybszą odpowiedz...
sTERYD - Czw Cze 05, 2008 21:41

nie będzie :lol:
piter34 - Czw Cze 05, 2008 22:29

Witaj ciapesz,
Gdzie podziałeś przecinki i kropki?

Odpowiem po Twojemu:
odpowiadając na twoje pytanie powiem ze niestety znajomy sie myli bo skrzynia od żadnego ciciva nie pasuje do żadnego modelu roverka bo tam są inne silniki tzn. tylko skrzynia od r400 automata pasuje ale tam jest 1.6 ze skrzynia automatyczna a nie 1,4 co oznacza ze tylko do r400 automat możesz włożyć skrzynie z civica tego automata i będzie pasowac :/

Paul - Czw Cze 05, 2008 23:11

piter34 napisał/a:
Odpowiem po Twojemu:

Piter !!!!!! :szok:

ciapesz - Czw Cze 05, 2008 23:22

ok.wielkie dzięki za pomoc !!
wild_weasel - Pią Cze 06, 2008 10:17

piter34, uśmiałem się setnie :rotfl3:
piter34 - Pią Cze 06, 2008 11:22

wild_weasel napisał/a:
piter34, uśmiałem się setnie :rotfl3:

Ale styl mojej wypowiedzi był żałosny, wzbudza owszem śmiech, ale również politowanie jeżeli wiemy, że ktoś to robi celowo.

Apeluję do wszystkich o używanie znaków przestankowych !!

wild_weasel - Pią Cze 06, 2008 12:26

Dobrze, że w taki kulturalny sposób zadrwiłeś z ludzi, którzy się brzydzą ortografią i interpunkcją w Internecie, o dobrym wychowaniu nie wspominając.
Genialna riposta :grin:

Mariusz418 - Pią Cze 06, 2008 13:09

witam

kolega zadał pytanie odnośnie pojazdu, czy się napisze tak czy inaczej, to reszta jest nie ważna. wiesz piter że ja robię błędy i piszę z dużej litery
to i tak ludziom pomagam ///bo jestem mechanikiem /// a z tego co wiem to ty nie . popraw posta bez głupich uwag i temat się skończy. nie musisz być chamski i arogancki, bo nikt rozumu nie zeżarł ///ps. myślałem że się pokażesz na zlocie piter

odpowiedz:
jeśli masz skrzynie manualną symbol r65, jeśli automat to były dwa rodzaje w hondach i trzeba z niej sczytać symbol jeśli chcesz zastosować do rovera

piter34 - Pią Cze 06, 2008 13:16

mariusz418 napisał/a:
WITAM

KOLEGA ZADAŁ PYTANIE ODNOŚNIE POJAZDU CZY SIĘ NAPISZE TAK CZY INACZEJ TO RESZTA JEST NIE WARZNA

Mariusz, jest ważna, bo jak ktoś ładnie napisze pytanie, to od razu wiesz o co chodzi i nie musisz czytać "n" razy, aby zajarzyć "co autor miał na myśli".

mariusz418 napisał/a:
WIESZ PITER ŻE JA ROBJĘ BŁĘDY I PISZĘ Z DURZEJ LITERY
TO I TAK LUDZIOM POMAGAM

Dlatego Mariusz na błędy w Twoich postach moderatorzy patrzą z przymrużeniem oka i je nawet poprawiają, bo pomagasz ludziom.

mariusz418 napisał/a:
///BO JESTEM MECHANIKIEM /// A STEGO CO WJEM TO TY NIE

Nie jestem, ale też mogę ludziom pomagać.

mariusz418 napisał/a:
PORAW POSTA BEZ GŁUPICH UWAG I TEMAT SIĘ SKOŃCZY NIE MUSISZ BYĆ HAMSKI I AROGANCKI BO NIKT ROZUMU NIE ZERZARŁ

No tutaj to mnie podsumowałeś... Odpowiadając pomogłem. Użyłem formy zbliżonej do formy autora wątku, aby zobaczył, że nie zawsze łatwo odczytać tekst pisany. Nie było tam podtekstów personalnych.

mariusz418 napisał/a:
///PS MYŚLAŁEM ŻE SIĘ POKARZESZ NA ZLOCIE PITER

Byłem wtedy zupełnie gdzie indziej... :/
Gdyby zlot był w ten weekend, to byśmy się spotkali.