Zobacz temat - [R75] Jak zdemontować klamki ?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Jak zdemontować klamki ?

Zukowaty - Sob Cze 07, 2008 11:41
Temat postu: [R75] Jak zdemontować klamki ?
Potrzebuje pomocy :beczy: .Zdjalem centrlany zamek bo mi padl ale zamiast odczepic ciegno do klamki co idzie przy centralnym to odczepilem razem z tym krokodylkiem przy klamce i teraz nie ma jak tego zalozyc bez wyjmowania owej klamki! I teraz moje zapytanie: JAK WYCIAGNAC KLAMKE ZEWNETRZNA Z DRZWI PRZEDNICH???DOSTEP DO WSZYSTKIEGO W DRZWIACH TO HYBRYDA GLUPOTY I IGNORANCJI DLA LUDZKIEGO INTELEKTU!
christopher7 - Sob Cze 07, 2008 12:05

Klamki w R 75 to smutny temat...
U mnie na 4 możliwe 2 nie działały i skończyło się wymianą.
Ale chyba było coś już na forum w tej kwestii ? Jak znajdę to odświeżę temat :>

Zukowaty - Sob Cze 07, 2008 12:07

no znalazlem wlasnie ze trzeba wyjac klamki ale nikt nie opisywal chyba jeszcze jak to zrobic a nigdzie nie widac mocowac.Trzymaja sie powietrza :?: mi padl centralny a klamki mam na razie dobre,spalil mi sie jeden silniczek w drzwiach od pasazera

[ Dodano: Sob Cze 07, 2008 14:46 ]
dalo rade bez wyjmowania uff ale masakryczne doscie tam jest wszedzie i wszytko na wyczucie bo nic nie widac.Nie polecam najgorszemu wrogowi. Pozdrawiam

Skiba - Nie Cze 08, 2008 00:02

dopisek od Moderatora:
Zukowaty, jeśli chcesz, by temat nadal funkcjonował i nadal chcesz uzyskiwać odpowiedzi
na swoje pytanie to popraw proszę nazwę tematu na zgodną z zasadami naszego forum.
W celu edycji użyj fukcji
"Edytuj" w swoim pierwszym poście
... a wystarczyło przeczytać ZASADY KĄCIKA :twisted:

Zukowaty - Nie Cze 08, 2008 18:33

Juz dobrze dobrze :) Przepraszam za zamieszanie ale krew mnie wtey jasna zalala z autem :/ Pozdrawiam