Zobacz temat - [R75] Coś stuka w prawym przednim kole.
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Coś stuka w prawym przednim kole.

Rowan - Sob Cze 07, 2008 22:03
Temat postu: [R75] Coś stuka w prawym przednim kole.
Ostatnio zauważyłem, że coś stuka w prawym przednim kole słychać to szczególnie na dziurach. Jadąc na fotelu pasażera, przy otwartym oknie słychać to stukanie, tak jakby stukał o siebie metal. Co to może być?
Boncky - Sob Cze 07, 2008 22:25
Temat postu: Re: [R75 2.0 CDT 01r] Coś stuka w prawym przednim kole.
Rowan napisał/a:
Ostatnio zauważyłem, że coś stuka w prawym przednim kole słychać to szczególnie na dziurach. Jadąc na fotelu pasażera, przy otwartym oknie słychać to stukanie, tak jakby stukał o siebie metal. Co to może być?




chyba żeśmy sie telepatycznie porozumieli, mam dokładnie to samo... na dziurach słuchać dzwięk obijającego sie metalu o metal, mam to od kilku dni i co zauważyłem :

jak będziesz jechał po trasie z dziurami przyspiesz troche by zaczeło stukać i lewą nogą nacisnij delikatnie na hamulec a prawą trzymaj gaz.... u mnie w tym momencie nie stuka nic, czyli jest to coś z przednim hamulcem w moim przypadku, jutro jak dam rade ściągnę koło i zobaczę, na pierwszy rzut hamulec wygląda ok, ale chyba coś od środka się odczepiło... sprawdź to samo u Ciebie...

Rowan - Nie Cze 08, 2008 08:03

Ok. Przy okazji wymiany wentylatora chłodnicy popatrze tam.
Paki - Nie Cze 08, 2008 08:09

Miałem coś pobnego że przy hamowaniu nie stukało i sie okazało że był odkręcony wachacz!
Rowan - Nie Cze 08, 2008 10:15

Paki napisał/a:
Miałem coś pobnego że przy hamowaniu nie stukało i sie okazało że był odkręcony wachacz!

A na którym kole?

Paki - Nie Cze 08, 2008 10:37

JA miałem na lewym ale chyba strona to nie ma znaczenia
Rowan - Nie Cze 08, 2008 10:38

Przednim czy tylnym?
Paki - Nie Cze 08, 2008 10:40

w przednim
Rowan - Nie Cze 08, 2008 10:42

Ale zaraz, przecież z przodu w R75 niema (chyba) wahacza! :/ Z przodu są McPhersony. A wahacze z tyłu.
Paki - Nie Cze 08, 2008 10:46

Jest z przodu wachacz trojkątny mocowany do sań i tam własnie był poluzowany
Rowan - Nie Cze 08, 2008 10:48

Paki napisał/a:
Jest z przodu wachacz trojkątny mocowany do sań i tam własnie był poluzowany

A .... o tego Ci chodzi, całkiem o tym zapomniałem. Sprawdzę to może w poniedziałek.