Zobacz temat - gdzie dobry i tani car audio servis we wrocławiu??
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Car-audio, nawigacje, radia CB - gdzie dobry i tani car audio servis we wrocławiu??

themartino - Wto Cze 10, 2008 14:25
Temat postu: gdzie dobry i tani car audio servis we wrocławiu??
chodzi mi nie tylko o założenie głosników ale również o wygłuszenie drzwi i o zamontowanie wzmacniacza.
michone - Wto Cze 10, 2008 14:35

jak to zaden hi-end to podjedz do MM oni chyba najtaniej maja...
tiruces - Wto Cze 10, 2008 15:14

Witam
Ja również poszukuję firmy która mi wygłuszy drzwi przednie i nie zedrze ze mnie wielkiej kasy. Chyba, że ktoś z forumowiczów ma takie zdolności i chwilę wolnego czasu i zrobi to za odpowiednią kasę :razz:

rodi_ - Wto Cze 10, 2008 15:17

Ja bym mogl, ale bylby maly problem z dostarczeniem auta na wyspy :wink:
walkie - Wto Cze 10, 2008 15:18

Ja też hce takiego co wygłuszy i zlokalizuje co mi stuka bo szału dostanę wkrótce.
tiruces - Wto Cze 10, 2008 15:28

Ja pół roku walczyłem ze stukającym zawieszeniem, aż któryś tam mechanik z kolei wymienił mi elementy mocowania amorka na górze i w końcu mam błogą ciszę :mrgreen:
rodi_ - Wto Cze 10, 2008 15:28

Walkie, a te twoje stukanie to jak mniej wiecej brzmi?
Mialem takie cos ze jak drzwi zamykalem albo jechalem po nierownosciach, to wszystko wydawalo taki denerwujacy dzwiek. Okazalo sie ze cala ta scianka w drzwiach jest z tak cienkiej blaszki ze wszystko sie rusza i trzeszczy.
Po wygluszeniu problem zniknal :mrgreen:

walkie - Wto Cze 10, 2008 15:33

rodi* napisał/a:
Walkie, a te twoje stukanie to jak mniej wiecej brzmi?



U mnie to brzmi jakby kawałek plastiku stukał o drugi kawałek plastiku. Drzwi rozebrał Gawin, wygłuszył a to dalej.

rodi_ - Sro Cze 11, 2008 00:23

Kurcze no nie wiem, a to stuka tylko na wybojach czy caly czas?
walkie - Sro Cze 11, 2008 11:25

Na wybojach, kostce brukowej i pofalowanym asfalcie. W zależności od stopnia pofałdowania głośniej lub ciszej.
rodi_ - Sro Cze 11, 2008 19:23

Moze cos w zawieszeniu jest wybite i takie dzwieki wydaje.
Albo przy ukladzie wydechowym, ktoras guma mogla sie urwac i Ci stuka o podwozie na wybojach.
Ja narazie wiecej sugesti nie mam co to moze byc, jak mi cos wpadnie do glowy to dam znac.
Powodzenia :ok:

walkie - Sro Cze 11, 2008 19:33

To jest ewidentnie ze środka. :)
rodi_ - Sro Cze 11, 2008 22:29

Byc moze to jakas kostka, ktora lata pod spodem i obija sie o plastyki.
A przypadkiem nie masz nic w tym malutkim schowku pod kierownica, mi sie tam tez cos telepalo i nie wiedzialem co to.

walkie - Sro Cze 11, 2008 23:09

rodi* napisał/a:
A przypadkiem nie masz nic w tym malutkim schowku pod kierownica, mi sie tam tez cos telepalo i nie wiedzialem co to.


mam, szmatke, gabke i chusteczki higieniczne :/ telepie dalej i mam wrażenie że coraz głośniej choć to może być akurat przejaw mojego wkurwa na to.

yoshi - Pon Lip 14, 2008 01:18

to gdzie w końcu car audio montujecie? :P

ja bym potrzebował helixy 62.1 zamontować :P do mojej 400... :) do tego potrzeba dystansów roverzyści ?

lodowa - Pon Lip 14, 2008 09:48

Potrzeba dystansow . :D
tak one wygladaja http://www.allegro.pl/ite..._99r_gw_fv.html

i bardzo latwo mozna je zrobic samemu :)