Zobacz temat - [R620] Brak świateł awaryjnych
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 600, Honda Accord - [R620] Brak świateł awaryjnych

jw23 - Czw Cze 12, 2008 11:20
Temat postu: [R620] Brak świateł awaryjnych
Witam serdecznie!
Mam prośbę o pomoc, a mianowicie pewnego dnia przestał mi działać pilot do samochodu (przeczytałem chyba wszystkie posty dot. pilota itp.,) ale nadal nie działa, drzwi otwieram kluczem. Jednakże bardziej ważniejsze jest dla mnie to, że pewnego dnia przestały mi działać światła awaryjne.
Poradźcie drodzy grupowicze co mam zrobić aby ich ożywić?
Proszę o pomoc :)

piter34 - Czw Cze 12, 2008 11:23

jw23 napisał/a:
że pewnego dnia przestały mi działać światła awaryjne.

W ogóle, czy tylko przy zamykaniu/otwieraniu samochodu kluczem?

jw23 - Czw Cze 12, 2008 11:33

piter34 napisał/a:
jw23 napisał/a:
że pewnego dnia przestały mi działać światła awaryjne.

W ogóle, czy tylko przy zamykaniu/otwieraniu samochodu kluczem?


Tak w ogóle. Po zamknięciu autko, załączają się kontrolki w drzwiach i alarm działa, a przynajmniej się włącza syrena.

NEOSSS - Czw Cze 12, 2008 22:32

jw23, sprawdziłeś bezpieczniki w kokpicie i pod maską?
rolando - Pią Cze 13, 2008 08:15
Temat postu: Re: [R620 97 sdi] Brak świateł awaryjnych
jw23 napisał/a:
Witam serdecznie!
Mam prośbę o pomoc, a mianowicie pewnego dnia przestał mi działać pilot do samochodu (przeczytałem chyba wszystkie posty dot. pilota itp.,) ale nadal nie działa, drzwi otwieram kluczem. Jednakże bardziej ważniejsze jest dla mnie to, że pewnego dnia przestały mi działać światła awaryjne.
Poradźcie drodzy grupowicze co mam zrobić aby ich ożywić?
Proszę o pomoc :)


może włacznik od tych świateł zakończył swój żywot ??
kierunki działają ??

jw23 - Pon Lip 07, 2008 07:14
Temat postu: Re: [R620 97 sdi] Brak świateł awaryjnych
rolando napisał/a:
jw23 napisał/a:
Witam serdecznie!
Mam prośbę o pomoc, a mianowicie pewnego dnia przestał mi działać pilot do samochodu (przeczytałem chyba wszystkie posty dot. pilota itp.,) ale nadal nie działa, drzwi otwieram kluczem. Jednakże bardziej ważniejsze jest dla mnie to, że pewnego dnia przestały mi działać światła awaryjne.
Poradźcie drodzy grupowicze co mam zrobić aby ich ożywić?
Proszę o pomoc :)


może włacznik od tych świateł zakończył swój żywot ??
kierunki działają ??


Przepraszam, że tak długo nic nie pisałem, ale problemy z dostepem :(
Jeżeli chodzi o kierunki to tak, działają.

[ Dodano: Pon Lip 07, 2008 07:16 ]
NEOSSS napisał/a:
jw23, sprawdziłeś bezpieczniki w kokpicie i pod maską?


Tak, od tego zacząłem sprawdzać. Lecz wszystko jest OK, (albo tylko tak wygląda)

NEOSSS - Pon Lip 07, 2008 08:17

jw23, Zostalo Ci zdejmowac konsole srodkowa i dostawac sie do wlacznika...
jw23 - Czw Lis 20, 2008 11:52

NEOSSS napisał/a:
jw23, Zostalo Ci zdejmowac konsole srodkowa i dostawac sie do wlacznika...


Witam ponownie!
Zakupiłem nowy (używany i jak sprzedawca powiedział sprawny w 100%) wyłącznik. Po jego wymianie nadal nic się nie zmieniło. W dalszym ciągu nie mam świateł awaryjnych.
Bardzo Was proszę o skuteczną poradę.
A może jest gdzieś w samochodzie coś takiego jak przerywacz dla awaryjnych, który jest uszkodzony??? (kierunkowskazy działają).
Dodam jeszcze tylko że podczas zamknięcia samochodu słychać że alarm tak cicho (stuka) jakby chciał uruchomić światła lecz one nie dają znaku życia.
A tak na marginesie zaczęło się od pilota, pewnego dnia przestał działać, nie pomogły żadne prace naprawcze, za jakiś okres czasu (około 0,5 roku) przestały działać światła awaryjne.

Pozdrawiam Jacek i czekam na odpowiedź :-)
[R620SDi '97]

NEOSSS - Czw Lis 20, 2008 12:08

jw23, posprawdzaj jeszcze raz bezpieczniki, sprawdz tez krancowki przy drzwiach, stycznik w zamku przednij maski oraz tylnej klapy. Zobacz czy kazde drzwi Ci sie zamykaja centralnym przekracajac kluczyk, posprawdzaj kostki w bagazniku przy centralce alarmu. Kup nowe baterie do pilota i to na tyle.

Przerywacz jest ale od kierunkowskazow, nad nogami kierowcy po lewej stronie jak zdejmiesz oslone - Elektron sie wabi

jw23 - Wto Lis 25, 2008 14:54

NEOSSS napisał/a:
jw23, posprawdzaj jeszcze raz bezpieczniki, sprawdz tez krancowki przy drzwiach, stycznik w zamku przednij maski oraz tylnej klapy. Zobacz czy kazde drzwi Ci sie zamykaja centralnym przekracajac kluczyk, posprawdzaj kostki w bagazniku przy centralce alarmu. Kup nowe baterie do pilota i to na tyle.

Przerywacz jest ale od kierunkowskazow, nad nogami kierowcy po lewej stronie jak zdejmiesz oslone - Elektron sie wabi


Witaj!
Dzięki za informację :-)
Posprawdzam wszystko. Natomiast muszę dodać, że w ostatnich dniach przestał działać siłownik drzwi tylnych, być może tam jest problem.
Pozdrawiam i jak wyjaśnię co jest nie tak odpiszę :-)