Zobacz temat - [R75] Prośba o numer modelu sprężarki klimy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Prośba o numer modelu sprężarki klimy

rafalg - Pią Cze 13, 2008 15:36
Temat postu: [R75] Prośba o numer modelu sprężarki klimy
Witam potrzebyję numer modelu sprężarki klimy do mojego R 75 oraz informacji czy istnieje jakaś różnica pomiędzy sprężarką do diesla i benzyny.
Szczególnie zwracam się do PHJOWI, i przemo 285

PHJOWI - Pią Cze 13, 2008 19:04

są różniece dzisiaj oddawałem auto po wymianie sprężarki , np, cdt masz na 5 PK (rowków) , inne tłoczniki są wogóle od v6 nie podejdzie.
rafalg - Pią Cze 13, 2008 23:14

ok dzęki może starą się da zregenerować a może ty PH JOWI masz jakąś używkę do odsprzedania
lamer - Sob Cze 14, 2008 08:00

A co się stało z twoją sprężarką i przy jakim przebiegu? Czyżby efekty chiptuningu?
Rowan - Sob Cze 14, 2008 08:54

lamer napisał/a:
Czyżby efekty chiptuningu?

No nie!!!! Co ma Chiptuning do sprężarki klimy :> :???: Ty się naprawdę uparłeś, że chiptuning zaraz rozwali cały silnik. No nie :?:

Dam-Kam - Sob Cze 14, 2008 15:08

lamer, to żeś teraz pojechał... chyba sprężarki Ci sie pomyliły :razz:
tetryk - Sob Cze 14, 2008 19:13

Witam !
Rafał zadzwoń do firmy euroklima z warszawy (znajdziesz w necie)-mają sprężarki po regeneracji....używana spr.to jak używane majtki-ja bym takich nie kupił....nikt nie dba o zdemontowany komresor,nie zaleje go olejem,ani nawet nie pomysli o zaslepieniu króćców-a to poprostu powoduje korozje i zniszczenie kompresora....

lamer - Sob Cze 14, 2008 20:50

Dam-Kam napisał/a:
lamer, to żeś teraz pojechał... chyba sprężarki Ci sie pomyliły :razz:

Teraz sam się turlam z tego co napisałem :rotfl: Tak to jest jak się czyta posty "po łebkach" :)

rafalg - Pon Cze 16, 2008 23:59

witam na 99 % zatarta wałek obraca się i przeskakuje z oporami jutro jadę wo warszawy może w autoland będą mieli ale różnica jest tylko chyba w rolce wałka z wielowypustami benzyna ma bodajże 4 rowki a diesel 5 lub na odwrót ale w rave nic tam nie ma więc jutro będę sprawdzał