Zobacz temat - [R75] Lusterko wewnętrzne z sensorem(Proszę o poradę)
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Lusterko wewnętrzne z sensorem(Proszę o poradę)

MiReK - Pon Cze 23, 2008 13:10
Temat postu: [R75] Lusterko wewnętrzne z sensorem(Proszę o poradę)
Czy możecie pomóc w ocenie tego lusterka:
http://cgi.ebay.com/Rover...1713.m153.l1262
Ponoc jest to oryginalne do Rovera 75,a przecież oryginalne z sensorem wyglądało tak:
http://www.allegro.pl/ite...z_sensorem.html
Co o tym powiecie?

Spyder - Wto Cze 24, 2008 14:33

to z allegro to oryginał bo takie właśnie mam

Natomiast z takim jak na ebay sienigdzie nie spotkałe.

marcin_i_alunia - Wto Cze 24, 2008 19:01

To z allegro to oryginał, tez mam takie.
MiReK - Wto Cze 24, 2008 22:11

W ogóle mi nie pomagacie :cry:
Ja wiem że to z Allegro to oryginał.
Mi głównie chodzi o to z ebaya!

Remigiusz - Wto Cze 24, 2008 22:38

No mi sie wydaje ze to z ebay'u jest moze z ZT ale przecież oba są takie same i się przyciemniają w czym problem tutaj jest :mrgreen:
MiReK - Wto Cze 24, 2008 23:33

Problem w tym,czy jest to faktycznie oryginalne roverowskie lusterko,czy będzie bez problemu pasować,czy ktos się już z takim spotkał?
marcin_i_alunia - Wto Cze 24, 2008 23:49

Jedyna napisz do ArtBizaru, mają oryginalne lusterka wraz z plastikami maskującymi. Cos koło 100zł sobie cenią ale zapytaj. Po co kombinowac z ebayem i z czymś, z czym niekt nie miał do tej pory do czynienia
MiReK - Sro Cze 25, 2008 14:04

Tak,dzwoniłem tam jakieś 3 tyg.temu i dziasiaj pisałem jeszcze raz,mają same lusterko bez maskownic.Nic mi po tym,same maskownice ciężko dostać
jarema - Nie Lip 13, 2008 17:44

ja kupiłem takie lusterko ale od modelu ZT i ono potrzebuje maskownicy która jest zarazem obudową czujnika deszczu. tak że teraz pozostaje mi zawieść je do tapicera żeby ładnie obrobił to czarną skórą bo inaczej widać gołe przewody i meyalowy uchwyt.
jeśli nie mamy czujnika deszczu a wkładamy lusterko od takiego właśnie modelu no to trzeba kombinować.
jeszcze pytanko które przewody trzeba podłączyć pod zasilanie aby te lustro działało,mam ich trzy ale nie chcę kombinować żeby nie zepsuć.

[ Dodano: Wto Sie 05, 2008 12:45 ]
czy ktoś mi podpowie jakie przewody podłączyć aby to lusterko działało? z góry dziękuję za pomoc.