Zobacz temat - [R75] Kontrolka poduszek po wymianie folteli
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Kontrolka poduszek po wymianie folteli

marcin_i_alunia - Pią Cze 27, 2008 21:49
Temat postu: [R75] Kontrolka poduszek po wymianie folteli
Tak jak w temacie. Wymieniłem fotele na fotele z 2004r. Niestety były zupełnie inne wtyczki niz w moim autku więc poodcinałem końcówki, poskrecałem odpowiednio kable łącząc je według oznaczeń na wtyczkach 1-1; 2-2 ale niestety pali sie teraz kontrolka poduszek. Nie wiem jak poradzić sobie z tym problemem. mógłby ktos cos doradzić? Bardzo liczę na pomoc Przemo285 lub PHJOWI :grin: Z góry wielkie dzieki!!!
Jaguar77 - Pią Cze 27, 2008 22:02

mam podobny problem - wymieniałem kierownice i po zamontowaniu wszystkiego jak bozia przykazala od czasu do czasu zapala sie kontrolka poduszek
marcin_i_alunia - Sob Cze 28, 2008 13:23

Pomoże ktoś? Styki sprawdzone, wszystko niby super a kontrolka się świeci. Może na krótko, z pominiecięm kostek podpiąć te poduszki?
potrolu - Sob Cze 28, 2008 15:15

Witam
wiem że głupie pytanie ale czy te nowe fotele mają poduszki czy może tylko same przewody wychodzą z fotela (miałem podobny przypadek w vw passat kupiłem nowy komplet foteli niby z poduchami a okazało sie że tam były tylko same przewody )
pozdro

PHJOWI - Sob Cze 28, 2008 15:21

połącz kolorami i będzie ok

[ Dodano: Sob Cze 28, 2008 15:22 ]
albo zobacz czu napinacze nie są wywalone , jeśli są to bedzie taka sytuacja

marcin_i_alunia - Sob Cze 28, 2008 17:43

ale kolory są zupełnie inne niestety... napinacze chyba całe chociaż nie wiem jak to poznać :grin:
PHJOWI - Sob Cze 28, 2008 17:56

zrób zdjęcie kabli oraz napinacz to powiem jak połączyć
MiReK - Sob Cze 28, 2008 21:21

Jeśli wszystko podłączyłeś tak jak należy,to stawiam że walnięty jest napinacz.Nie sprawdzisz tego domowym sposobym,trzeba podpiąć się pod komputer,plus jest taki że nie musi to byc testbook,wystarczy komputer z programem Boscha
A tak przy okazji,jakie fotele kupiłeś?Pewnie beżowe,ale welur czy skóra,z elektryką?

PHJOWI - Nie Cze 29, 2008 00:04

do niczego nie potrzeba ani testbook ani boscha można to domowym sposobem sprawdzić ale to tylko dla zainteresowanych na pw.
marcin_i_alunia - Nie Cze 29, 2008 00:06

Jutro zamieszcze fotki tych wtyczek, dzieki PHJOWI. Fotele kupiłem pół welur, pół materiał z auta z 2004r. Nie są elektryczne, w sumie tylko ja jeżdżę tym autem więc ciągnięcie dodatkowych kabli... gra nie warta świeczki. Kupiłem wszystko, fotele, podsufitkę, wykładzine podłogową wszystkie plastiki... Teraz szukam jeszcze plastików na przód: pod kierownicę, schowka i tunelu środkowego bo niestety muszą byc z europejczyka. Kierownicę i airbag juz mam.

[ Dodano: Nie Cze 29, 2008 15:10 ]
Okazało się, że Jedyna miałeś rację. Walnięty był napinacz. Założył swój stary i kontrolka zgasła :grin: Dzięki!