Zobacz temat - [214 Si '97] Stłuczka, proszę o kosztorys...
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [214 Si '97] Stłuczka, proszę o kosztorys...

Lukaszn2006 - Wto Lip 01, 2008 21:17
Temat postu: [214 Si '97] Stłuczka, proszę o kosztorys...
Witam, dziś mój rowerek uległ uszkodzeniu. Spotkał się z drzewem :( Z lewej strony go troche wgniotło, uszkodzony reflektor, pęknięty zderzak, lekko wgięta maska i błotnik. Reflektor kupiłem nowy za 140 zł, jaki jest koszt spawania (z jakiego materiału zrobiony jest zderzak) ile kosztuje lakier i ile malowanie?
ash - Wto Lip 01, 2008 22:43

Zderzak to przede wszystkim plastik czyms utwardzony, nie wiem czy wogole bedzie go mozna posklejac (zalezy od stanu) ale mysle, ze po spotkaniu z drzewem bedziesz musial kupic inny. Jak auto oddajesz do lakiernika to zazwyczaj biorą 250-300zl od elementu. Lecz gdy cos jest bardzo zdefermowane to bedziesz musial kupic inny. Wgniecenia i wygięcia poprostują, szpachla i lakier w cenie. Najważniejsze jest to, czy Twoje auto nie doznało obrażeń wewnętrznych, sprawdź chlodnice, poduszki trzymajace silnik.
Lukaszn2006 - Sro Lip 02, 2008 11:11

Silnik, chłodnica, poduszki, no jednym słowem nic nie ruszone, tylko reflektor troszke popękał i to nie klosz, tylko te plastiki w środku, na zderzaku jest pęknięcie o długości około 15 cm i troszke rysek, jeśli chodzi o maske i błotkin to wgniecenie jest minimalne.

[ Dodano: Sro Lip 02, 2008 21:05 ]
Aż się zdziwiłem... Spawanie 15 cm odcinka zderzaka i tego uchwytu co się śrubke do błotnika przykręca kosztowało mnie zaledwie 20 zł Pan Piotr zrobił to solidnie i szybko.