Zobacz temat - [R216 si 1.6i 16V 97] Brak reakcji wskaźnika paliwa w R216si
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 200/25, MG ZR i Streetwise - [R216 si 1.6i 16V 97] Brak reakcji wskaźnika paliwa w R216si

mietas - Nie Lip 06, 2008 22:29
Temat postu: [R216 si 1.6i 16V 97] Brak reakcji wskaźnika paliwa w R216si
Witam klubowiczów!
Kupiłem roverka 216si i jestem bardzo zadowolony!
Po sprawdzeniu autka , odnalazłem parę drobnych wad...które po części naprawiłem.
Jednego nie moge naprawić.
Po przewertowaniu forum! nie znalazłem pomocy na temat, co zrobić gdy wskaźnik paliwa..wogule nie reaguje na paliwo?
Po kupnie myślałem że jest poprostu mało paliwka. Niestety po zatankowaniu do pełna wskaźnik ani drgnął i znajduje sie grubo poniżej czerwonej kreski tj. opadł !! ! Troszkę jest to stresujące. Oczywiście jak przejade pierwsze 100 km sprawdze ile spalił ale w trasie przecież autko inaczej pije a inaczej w miescie.........więc ciężko.
JAK NAPRAWIĆ USTERKĘ? Bezpieczniki sprawdzałem nie ma osobnego od poziomu paliwa. Więc co pozostaje?
- pływak?
- licznik? jaka jest jego budowa? może coś nie jest podpięte ? itp ?Proszę o pomoc Dziękuje!

7Tomi - Pon Lip 07, 2008 00:43
Temat postu: Re: [R216 si 1.6i 16V] Brak reakcji wskaźnika paliwa w R216s
mietas napisał/a:
Więc co pozostaje?
- pływak?
- licznik? jaka jest jego budowa? może coś nie jest podpięte ? itp ?Proszę o pomoc Dziękuje!


Raczej pływak lub kabelek idący do pływaka. Aczkolwiek bardziej obstawiałbym sam pływak. ;)

mietas - Pon Lip 07, 2008 09:50

hmm skoro pływak to porażka:( sprawdzę kabelek..zdejmę tapicerkę..i będe wiedział. Dzieki za info. Czy ktoś jeszcze ma jakiś pomysł? Hmm i tak bedę zakładał lpg..ale do tego czasu..