Zobacz temat - Witam z Częstochowy
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Powitania - Witam z Częstochowy

Sulion - Czw Lip 10, 2008 15:07
Temat postu: Witam z Częstochowy
Hej,

Witam wszystkich forumowiczów!

Posiadam od kilku dni 216 Si 111KM - nie wiem tylko czy to będzie szczęśliwe auto. Dziś wymiana rozrządu + pompa wody - aż się boję o koszty :(

Poza tym mam nadzieję zagościć na dłużej w społeczności angielskiej marki.

P O Z D R A V !

wild_weasel - Czw Lip 10, 2008 15:28

Witaj, Sulion!
Czemuż by nie miało być szczęśliwe? 200 z 1.6 to autko bardzo fajne, naprawdę porządny silnik :ok: Kosztami się nie przejmuj, na początku zawsze jest parę rzeczy do wymiany.
Może dodasz jakieś fotki?

wsl - Czw Lip 10, 2008 15:42

Witam!
Cieszę się o tyle bardziej, że częstochowska brać roverkowiczów się rozrasta i mimo, że ja póki co z roverkiem stacjonujemy w krakowie. To myślę, że uda się WKOŃCU zacieśnić roverkowe znajomości w częstochowie :)

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu w razie jakichs pytań czy problemów.

Sulion - Czw Lip 10, 2008 16:04

wild_weasel napisał/a:
Witaj, Sulion!
Czemuż by nie miało być szczęśliwe? 200 z 1.6 to autko bardzo fajne, naprawdę porządny silnik :ok: Kosztami się nie przejmuj, na początku zawsze jest parę rzeczy do wymiany.
Może dodasz jakieś fotki?


Dzięki wild_weasel !

Fotki postaram się dodać gdy pomalowany zostanie błotnik ;) i autko zostanie doprowadzone do porządku.

kasjopea - Czw Lip 10, 2008 17:24

Witaj :grin:
danterape - Sob Lip 12, 2008 22:36

Sulion napisał/a:
wild_weasel napisał/a:
Witaj, Sulion!
Czemuż by nie miało być szczęśliwe? 200 z 1.6 to autko bardzo fajne, naprawdę porządny silnik :ok: Kosztami się nie przejmuj, na początku zawsze jest parę rzeczy do wymiany.
Może dodasz jakieś fotki?


Dzięki wild_weasel !

Fotki postaram się dodać gdy pomalowany zostanie błotnik ;) i autko zostanie doprowadzone do porządku.


www.mojabestia.ocom.pl , tez jestem z czestochowy, jesli ty sie boisz o koszta, to zobacz ile wydalem w dziale stage i :)

w te auta warto inwestować. co do roverow, zobaczysz że jest to piękna marka :)
a jesli szukasz części, Inter-Cars i Jambor (przede wszystkim Jambor) mają dużo, ja kupuje zawsze wszystko co potrzebuje w tych dwóch firmach.
pozdrawiam i witam

rav1984 - Nie Lip 13, 2008 01:25

witaj :grin:
roboo - Nie Lip 13, 2008 10:40

Witaj na forum :smile:
promap - Nie Lip 13, 2008 10:44

Witaj

coraz nas więcej w Częstochowie . Ja już teraz widuję kilka roverków dziennie , jest sporo 75-tek z okolic częstochowy które widuję pod "Jagiellonami" :mrgreen: ,
a dwusetek to już nie zliczę .
Życzę wiele frajdy z jazdy

snoppy - Pon Lip 14, 2008 09:53

Hejka, pozdrowienia z okolic ;-)
Clean - Pon Lis 17, 2008 19:43

Witam również Częstochowę Pozdrowienia z Poraja !!
Ps. przymierzam sie do wymiany rozrządu w moim r216 proszę o polecenie jakiegoś przyzwoitego mechanika w czewie i 2 pytanko czy wiecie koledzy z Częstochowy gdzie znajdę w naszej okolicy komputer serwisowy żeby wprogramowac pilota do imo??

danterape - Nie Gru 21, 2008 16:36

Clean napisał/a:
Witam również Częstochowę Pozdrowienia z Poraja !!
Ps. przymierzam sie do wymiany rozrządu w moim r216 proszę o polecenie jakiegoś przyzwoitego mechanika w czewie i 2 pytanko czy wiecie koledzy z Częstochowy gdzie znajdę w naszej okolicy komputer serwisowy żeby wprogramowac pilota do imo??


serwis BMW , [byly Rovera] na drodze z Częstochowy do konopisk