Zobacz temat - [R75] Jak zdemontować tylni środkowy pas?
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 75, MG ZT - [R75] Jak zdemontować tylni środkowy pas?

Grzech - Czw Lip 10, 2008 21:31
Temat postu: [R75] Jak zdemontować tylni środkowy pas?
Hej!

Będę zmieniał napinacze (5szt.), rzecz w tym, że przy strzeleniu wszystkie 3 tylne naciągnęły się jak struny przygniatając oparcie kanapy. Boczne jakoś się da odsunąć po zdemontowaniu siedziska (przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak wyjąć oparcie kanapy i wymienić środkowy pas kiedy ją tak blokuje?

Czy jest jakieś dojście do mechanizmu nie od strony oparcia kanapy aby móc go zwolnić, poluzować pas o ile to możliwe? Czy będę musiał przeciąć pas?

Jakieś pomysły bądź doświadczenie?

Pozdrawiam

Rowan - Czw Lip 10, 2008 22:33

I tak i tak chyba razem z napinaczem jest pas, także możesz uciąć ten napięty pas. Tak mi się wydaje.
rolando - Czw Lip 10, 2008 23:27
Temat postu: Re: [R75 2,0CDT] - Jak zdemontować tylni środkowy pas?
Grzech napisał/a:
Hej!

Będę zmieniał napinacze (5szt.), rzecz w tym, że przy strzeleniu wszystkie 3 tylne naciągnęły się jak struny przygniatając oparcie kanapy. Boczne jakoś się da odsunąć po zdemontowaniu siedziska (przynajmniej tak mi się wydaje), ale jak wyjąć oparcie kanapy i wymienić środkowy pas kiedy ją tak blokuje?

Czy jest jakieś dojście do mechanizmu nie od strony oparcia kanapy aby móc go zwolnić, poluzować pas o ile to możliwe? Czy będę musiał przeciąć pas?

Jakieś pomysły bądź doświadczenie?

Pozdrawiam


środkowy Pas jest przykręcany do podłogi pod siedziskiem na klucz typu torx, oparcia nie musisz dotykać by sie tam dostać

powodzenia

Grzech - Czw Lip 10, 2008 23:50

Wielkie dzięki rolando!