Zobacz temat - [R416] Kontrolka SRS - migający problem
 
Forum Klubu ROVERki.pl

Rover serii 400/45, Honda Civic i MG ZS - [R416] Kontrolka SRS - migający problem

danterape - Nie Lip 13, 2008 22:10
Temat postu: [R416] Kontrolka SRS - migający problem
witam,
problem w moim Roverze 416 z 97 roku jest teoretycznie bardzo prosty (choc sam nie wiem co zrobic ;o ). otoz gdy kupilem samochod lampka SRS migała, poprzedni własciciel mowi ze jak go kupował z niemiec to nie bylo problemu, poduszki byly na miejscu, a lampka nie migala, dopiero po jakims czasie zaczęło się to dziać. no i teraz mam pytanie
moze mi ktos wyjasnic co zrobic z tym fantem, najlepiej krok po kroku jak pozbyc sie tego problemu. bylbym super wdzieczny.

kasjopea - Nie Lip 13, 2008 22:30

http://forum.roverki.eu/v...t=kontrolka+srs

[ Dodano: Nie Lip 13, 2008 22:31 ]
może to pomoże :grin:

Zukowaty - Nie Lip 13, 2008 23:03

kasjopea moze miec racje.W 200 zapala sie kontrolka czesto przez kostki pod siedzeniami.
mi_sza1 - Pon Lip 14, 2008 08:53

Tylko, że w R400 nie ma zadnych kostek pod siedzeniami bo napinacze są w słupkach. może to tasma pod kierownicą. ja wyjąlem bezpiecznik i mi nie błyka :smile:
NEOSSS - Pon Lip 14, 2008 09:48

danterape, odkręć kierownicę i dostań się do wtyczki od taśmy SRS, poruszaj ją i poruszają samą taśma a dokładnie zwijakiem, jeśli lampka zgaśnie znaczy że przerwana jest gdzieś taśma...
danterape - Pon Lip 14, 2008 19:16

NEOSSS napisał/a:
danterape, odkręć kierownicę i dostań się do wtyczki od taśmy SRS, poruszaj ją i poruszają samą taśma a dokładnie zwijakiem, jeśli lampka zgaśnie znaczy że przerwana jest gdzieś taśma...


oki NEOSSS sprawdzimy co i jak, w razie co, zadzwonie :]